czwartek, 23 maja 2013

ZAPOWIEDŹ ,,Wizje" Daniela Sacerdoti

16 maja nakładem wydawnictwa Dreams na rynku wydawniczym ukazała się fascynująca powieść pt. ,,Winter". Ja osobiście jestem jej bardzo ciekawa. A Wy? :)

Siedemnastoletnia Sara Midnight nigdy nie miała normalnego życia. Z pozoru to zwyczajna nastolatka, która w głębi serca skrywa niebywały sekret. Jej rodzice byli łowcami demonów i należeli do klanu Tajnych Rodzin, który poprzysiągł chronić świat. Po niewyjaśnionej śmierci rodziców życie Sary legło w gruzach. Pomimo trudności dziewczyna musi wziąć się w garść i, choć brakuje jej przygotowania, zacząć walczyć.


Trafia do świata pełnego niebezpieczeństw. Widzi rzeczy, których istnienia nigdy by nie podejrzewała. W dodatku nie wiadomo skąd, pojawia się jej dawno niewidziany kuzyn. Przychodzi do niej w chwili, gdy jest najbardziej potrzebny, i oświadcza, że chce jej pomóc. Tymczasem Sara nie wie już, komu ufać. Nie wie też, czy pożyje wystarczająco długo, aby misję rodziców doprowadzić do końca.

Poznaj świat, w którym czyhają demony, gdzie śmierć nie przebiera w środkach…


WALKA NA ŚMIERĆ I ŻYCIE. CZY SARZE UDA SIĘ PRZEŻYĆ? CZY ZDOŁA POKONAĆ DEMONY PRZESZŁOŚCI? NIEBEZPIECZEŃSTWO CZAI SIĘ WSZĘDZIE !

12 komentarzy:

 1. Jejku! Cudowne hasło! Ja przed sekundką opublikowałam na swoim blogu zapowiedź, ale moja twórczość to jakaś porażka ;_;

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam tego typu książki ; )

  OdpowiedzUsuń
 3. Również chętnie przeczytałabym tę powieść :) powodzenia w konkursie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wow, zapowiada się ciekawie

  OdpowiedzUsuń
 5. Super! Koniecznie muszę ją przeczytać ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Też bym ją z chęcią przeczytała:)

  OdpowiedzUsuń