Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 29 sierpnia 2012

,, Fiasko - Podręcznik nieudanej egzystencji" Tomasz Mazur - recenzja

Wydawnictwo: Carta Blanca
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 200
Półka: posiadam
Do kupienia: Merlin, Gandalf , Matras

Autor w sarkastyczny sposób ukazuje przeciętnego Polaka, czyli każdego z nas. Ludzie żyjącyw XXI wieku ciągle rozpamiętują przeszłość, są zabiegani, robią po kilka rzeczy na raz. Zastanawiają się, co by było, gdyby coś się wydarzyło. Mają stałych partnerów, ale romansują jeszcze z innymi. Ówczesnemu połeczeństwu towarzyszy lęk i depresja. Jesteśmy przekonani, że wszyscy nasi znajomi są od nas lepsi, typowe jest porównywanie siebie do innych. Często w tym świetle my wypadamy gorzej, bo mamy gorszą pracę, posadę, dom. Nikt nie zauważa u siebie swoich zalet i pozytywnych cech. Ale czy tak na prawdę musi być? Czy nic nie da się z tym zrobić? Czy wciąż musimy żyć w cieniu innych? 


Książka pomimo tego, że nie jest za długa, bo ma niecałe 200 stron jest napisana bardzo ciekawie. Byłam nią zachwycona już od pierwszych stron. Czyta się ją wręcz błyskawicznie, nawet, gdy jesteśmy zmęczeni. Ukazuje sarkastyczne sytuacje, ale tak na prawdę ma to na celu uwypuklenie cech ludzkich. Pierwszy raz spotkałam się z twórczością tego autora, lecz nie zawaham się sięgnąć po inne jego książki. Powieść jest odpowiednia dla nastolatków i starszych . Serdecznie polecam !

Moja ocena : 9,5/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu Carta Blanca


4 komentarze:

  1. Brzmi ciekawie :D
    Lubię tego typu książki :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie też podobała się ta książka. Oceniam ją podobnie jak Ty- 9,5/10. Podoba mi się zawłaszcza przesłanie autora, mówiące o tym, że powinniśmy przestać "karmić się boleścią", być ofiarą. Że nawet gdy nas ktoś skrzywdził, to tylko my sami możemy zmienić swoje życie na lepsze i tylko my jesteśmy za nie ODPOWIEDZIALNI.

    OdpowiedzUsuń