Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 15 września 2012

Herbata Owocowa - Cesarska Żurawina - Smak Sztuki - recenzja

Kolejną herbatą, którą postanowiłam wypróbować dzięki uprzejmości firmy Smak Sztuki okazała się Herbata Owocowa - Cesarska Żurawina ;)


I po zaparzeniu:

Moja opinia :

Herbata ma bardzo aromatyczny zapach, w którym przeważa, jak można się łatwo domyślić, żurawina. Zaparzałam ją ok. 3 minut, od razu nabrała koloru. Pocukrowałam , lecz mimo to jest nieco kwaśna w smaku, przy końcówce napoju ta kwaśność się zwiększa. Ogólnie jest dobra w smaku. Najlepiej smakuje lekko ciepła. 

Serdecznie dziękuję firmie Smak Sztuki za próbki herbat do testowania.

Zapraszam :

- zamówienia darmowych próbek herbat
http://www.smaksztuki.pl/darmowe-probki-herbat.html

- prenumerata herbaty
http://www.smaksztuki.pl/prenumerata-i-kubek-artystyczny-gratis.html

- Klub Smaczna Paczka.
http://www.smaksztuki.pl/klub-smaczna-paczka.html

8 komentarzy:

  1. Bardzo lubię owocowe herbatki, ale takie w torebkach do zaparzania. Tylko nimi tak naprawdę można skutecznie ugasić pragnienie. Są pyszne i na zimno i na gorąco. Moje ulubione smaki, to żurawina z malinką i owoce leśne Biofixu. Rewelacyjne smaki!(Witka)

    OdpowiedzUsuń