Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 5 września 2012

,,Strach absolutny" Lisa Jackson - recenzja

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2007
Format : Książka
Ilość stron: 360
Półka: z biblioteki
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Matras

Pewien mężczyzna usłyszał Głos, który kazał zabić mu mężczyznę i kobietę. Co do kobiety był pewien, że będzie to Eve, a mężczyzny nie znał. Głos mu jednak i to podpowiedział. Eve była jego dziewczynę i nie mógł jej darować tego, że sypiała też z innymi, zanim była z nim. Pewnej nocy do kobiety zadzownił Roy, który kazał jej przyjechać do chaty, koniecznie miała być sama. Cole Dennis, jej przyszły mąż nie chciał się na to zgodzić i przez to się pokłócili przed jej wyjazdem. Dotarcie na miejsce spowolnił pewien incydent na drodze. Zabójca zabił już Roya, lecz czekał jeszcze na Eve. Był zły, gdyż Głos nic mu nie mówił. Był pewien, że kobieta też dotrze na czas. Nagle usłyszał silnik samochodu i zaczaił się na nią. Nie zabił jej jednak od razu. Eve wołała Roya, lecz on jej nie odpowiadał. Gdy poszła do sypialni jeszcze żył, lecz umarł na jej rękach. Nie mogła wezwać pomocy,gdyż nie było tam zasięgu. Nagle usłyszała kroki mordercy. Czy ona także zginie? Jak potoczą się jej dalsze losy? Czy zabójcę dosięgnie kara? Kim był morderca?

Książka jest romantycznym thrillerem, przez co bardzo mi się spodobała ;) Fabuła jest napisana w sposób zagadkowy, od samego początku powieści intrygowało mnie, kto jest zabójcą i szczerze przyznam, że nie spodziewałam się takiego zwrotu akcji. ,,Strach absolutny" strasznie wciąga, chce się go przeczytać od razu. Gorąco polecam wszystkim, którzy lubią zagadkowe zwroty akcji.

Moja ocena : 9,5/10

6 komentarzy: