Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 24 października 2012

,,Astro Calendarium 2013" Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz - recenzja


Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 294
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Talizman

Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz jest uznanym i cenionym, także poza granicami naszego kraju, astrologiem, doktorem nauk przyrodniczych i antropologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Medycznej w Krakowie. Ma na swoim koncie liczne bestsellerowe pozycje opisujące różnorodne aspekty horoskopu i koncentrujące się na ich praktycznym wykorzystaniu. Dużym uznaniem czytelników cieszą się jej Astrocalendaria, z których porad skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy osób.

Książka to doskonały poradnik na każdy dzień 2013 roku dla każdego znaku zodiaku. Jest dużo tabelek, wykresów, dzięki czemu możemy dokładnie przeanalizować, co ma się wydarzyć i jaki to będzie miało wpływ na nasze życie. Ja dokładniej przeanalizowałam znak Skorpiona, gdyż właśnie wtedy się urodziłam. Wiele informacji na pewno jest zgodnych z moich charakterem. A jak jest u Was?

Poradnik na pewno przyda się nie jednemu z nas, a zwłaszcza osobom, którym ten temat jest bliski. Ja podchodzę do tego dość obojętnie. Nie za bardzo biorę do siebie wszystko to, co jest napisane w horoskopach. Jak pewnie każdy z nas zdążył się już przekonać nie zawsze wszystko się sprawdza.

Dzieło jednak wzbudziło we mnie pewne uczucia, już sama okładka jest dość intrygująca i przyciąga wzrok. Być może czasem spojrzę do książki, aby zobaczyć, co spotka mnie danego dnia.

Moja ocena : 6,5/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


6 komentarzy:

 1. Właśnie zastanawiałam się nad tym kalendarium. Nie byłam do końca przekonana, ale teraz... Może, może;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tez traktyje horoskopy z przymrużeniem oka jednak ta dziecina i inne z tym związane aspekty bardzo mnie interesuje. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też jestem spod znaku Skorpiona :)
  książki raczej nie kupię, ale muszę dorwać jakiś horoskop, bo nie wiem czego mam się spodziewać w przyszłym roku :P

  OdpowiedzUsuń