Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 25 października 2012

,,Nazwisko tworzy charakter" Violetta Kuklińska-Woźny - recenzja

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2011
Format : Książka
Ilość stron: 398
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Talizman

Violetta Kuklińska-Woźny to wybitny mumerolog z wieloletnim doświadczeniem. Kobieta to także autorka bestsellerowych publikacji z tej dziedziny.


Książka pomaga nam zrozumieć jaka osobowość jest do nas przypisana pod odpowiednią cyfrą. Osobna cyfra jest do imienia, nazwiska i jeszcze kilku innych rzeczy. Ja znalazłam swoje imię, część informacji się zgadza, inne nie. Ciekawe, jak to jest u Was?

Moim zdaniem ten poradnik jest strasznie gruby. Każda rzecz jest bardzo dokładnie opisana. Imiona są podzielone na męskie i żeńskie. Bardzo długo zajmuje znalezienie właściwej informacji.

Dzieło napisane jest językiem zrozumiałym, zawiera wiele cennych porad, lecz mnie osobiście przeraża swoją objętością. Moim zdaniem lepiej byłoby opisać jeden aspekt. Wtedy każdy byłby zadowolony i łatwiej byłoby odnaleźć szukaną przez nas informację.

,,Nazwisko tworzy charakter" polecam wszystkim, którzy chcą poznać, co kryje się pod liczbą ich imienia i nazwiska.

Moja ocena : 5/10


Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


4 komentarze: