Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 18 listopada 2013

,,Flirtując z życiem" Danuta Stenka, Łukasz Maciejewski [PRZEDPREMIEROWO]

Wydawnictwo:  Znak
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 288
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlinZnak


Danuty Stenki chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Autorka znana jest przede wszystkim z ,,Nigdy w życiu” i ,,Ja Wam pokażę”. Obecnie gra także rolę w serialu ,,Lekarze”, miała także przyjemność występować w ,,Czasie honoru” i wielu innych filmach i przedstawieniach teatralnych. Gdy tylko się dowiedziałam, że książka-wywiad się ukaże nie wahałam się ani chwili. Wiedziałam, że chwile z nią nie będą stracone i nie myliłam się.

Aktorka pochodzi z bardzo małej miejscowości. Ojciec był bardzo wymagającym człowiekiem. Urodziła się w czasach, gdy ludziom nie wiodło się za dobrze, jednak dzięki wytrwałości jej rodzinie udało się zbudować własny dom. Mieszkała z bratem, rodzicami. Na studia chciała wybrać filologię rosyjską, jednak szybko zrozumiała, że to nie jest kierunek dla niej. Nauczycielka podpowiedziała, aby poszła na aktorstwo. Nie była do tego przekonana, jednak się zgodziła, a my dziś możemy podziwiać znakomite rezultaty tej decyzji!

Poprzez role Pani Danuty kojarzyłam ją z bardzo pozytywną, radosną osobą. Takie same odczucia mam po zapoznaniu się z tą pozycją. Radość życia aż bije z tych stron. Pytania były zadawane bardzo trafnie, skupiły się głównie na życiu zawodowym autorki, choć nie zabrakło także miłych wspomnień z dzieciństwa.

Wywiad zaczęłam czytać wieczorem, ciężko było mi się z nim rozstawać do rana. Kolejnego dnia jeszcze bardziej cieszyłam się, że mogę znów obcować z tą książką. Gdy ją skończyłam było mi strasznie żal, że już muszę się pożegnać z opowieściami Danuty Stenki. Bardzo miło czytało mi się całą pozycję i z pewnością wrócę do niej jeszcze nie raz.

Język był bardzo prosty, całość przeczytałam bardzo szybko. Została podzielona na 10 rozdziałów. Na końcu znajduje się także spis wszystkich sztuk, seriali i filmów, w których Danuta Stenka odgrywała swoją rolę. Niektóre były dla niej trudne do wykonania, jednak zawsze musi wcielić się z graną postać, aby dobrze tego dokonać.

,,Flirtując z życiem” to bardzo ciekawa biograficzna książka Stenki. Czytałam ją praktycznie z zapartym tchem. Książki-wywiady są ostatnio coraz bardziej popularne na polskim rynku. Sama czytałam już ich kilka. Choć nie przepadam za biografiami to pozycję Danuty Stenki przeczytałam z ogromną radością i zainteresowaniem.

Moja ocena: 9/10

Premiera : 20.11.2013 r.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję


Książka została przeczytana w ramach wyzwaniaPrzypominam o 2-letniej Nikoli, która potrzebuje naszej pomocy, liczy się każdy grosik.
18 komentarzy:

 1. Panią Danutę uwielbiam, więc z przyjemnością sięgne

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama okładka mnie bardzo zachęca. Wiem że książek się w ten sposób nie ocenia, ale...

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaciekawiłaś mnie. Uwielbiam i podziwiam panią Stenkę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też uwielbiam panią Danutę i chętnie sięgnę po książkę :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię Stenkę i filmy w których występuje, faktycznie jest to aktorka która kojarzy mi się z pozytywną energią więc na pewno sięgnę po tę pozycję. Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 6. oo musze przeczytać uwielbiam ją a film "Nigdy w życiu" już znam na pamięć

  OdpowiedzUsuń
 7. Książka zapewne genialna,bardzo lubię panią Danutę,bardzo mnie zaciekawiła Twoja recenzja, pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pani Danuta jest cudowna, też kupię na pewno tą książkę :D

  OdpowiedzUsuń