Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 22 listopada 2013

,,Naga” Megan Hart

Wydawnictwo:  Czarna Owca
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 480
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlinCzarna OwcaBardzo lubię twórczość Megan Hart, zwłaszcza pozycje wydawane w Czerwonej Serii, gdyż wiem, że oprócz samych erotycznych opisów czeka mnie coś głębszego, innego, jakaś historia, która poruszy moje serce i zawładnie moim umysłem. Nie inaczej było w przypadku ,,Nagiej”. Na początku nieco opornie do niej podeszłam, jednak po przeczytaniu 60 stron resztę pochłonęłam prawie w jedno popołudnie !

Olivia Mackey od początku wiedziała, że została adoptowana przez swoich rodziców, mimo to miała doskonały kontakt z matką. Dopiero, gdy miała kilka lat jej koleżanka uświadomiła jej, że ma inny kolor skóry. Nikomu to jednak nie przeszkadzało. Wiodła normalne życie, marzyła o własnej firmie, żeby mogła zajmować się fotografowaniem, jednak na razie zmuszona była pracować jeszcze u kogoś. Na jednej z imprez u swojego niedoszłego męża ( który okazał się gejem kilka dni przed ślubem ) spotkała nieznajomego, Alexa Kennedy’ego. Podczas spotkania ujrzała go w dość intymnej sytuacji, jednak i tak od początku mu się przyglądała. Podobnie, jak on jej. W końcu okazało się, że poszukuje mieszkania, a Olivia akurat miała wolny parter…

Jak już pisałam książka jest przecudowna, wzruszająca, a na końcu to już prawie ryczałam, jednak i tym razem Megan Hart mnie nie zawiodła. Dzięki lekkiemu stylowi, prostemu językowi i pomysłowi na fabułę lektura ,,Nagiej” była dla mnie przyjemnością. Autorka doskonale sprawdza się w literaturze erotycznej, gdzie nie najważniejsze są opisy kontaktów głównych bohaterów, ale historia, która ich tworzy, ich relacje z bliskimi, odkrywanie siebie.

Tym razem pisarka poruszyła problem homoseksualistów, których jest coraz więcej i już nie są tak prześladowani, jak wcześniej. Hart pokazuje stosunki Alexa, zarówno z mężczyznami, jak i kobietami. Co ważne, sama Olivia nie ma z tym większych problemów. Wszak jej niedoszły mąż okazał się gejem, a ona sama często przyjmowała zaproszenia na imprezy u niego i jego partnera.

Mam nadzieję, że jeżeli nie powstanie kontynuacja ,,Nagiej”, to niebawem pojawi się przynajmniej kolejna książka Hart w Czerwonej Serii, którą będę z uwagą wypatrywać. To książka dla wszystkich, którzy lubią twórczość pisarki, a Ci, którzy jeszcze nie mieli z nią do czynienia, z pewnością również będą zachwyceni !

Moja ocena : 9,5/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu 26 komentarzy:

 1. Hmm raczej nie gustuje w takich typach książki, ale może warto przeczytać:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam i również wszystkim polecam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakoś nie, za wzruszająca ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie dla mnie. Pomimo pozytywnej opinii, zrezygnuję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdyby wpadla mi w rece - przeczytalabym, bo nie potrafie ot tak odlozyc ksiazki z powrotem na polke, ale sama nie bede jej szukac w ksiegarniach. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest to moja ulubiona autorka z tego gatunku. Zgadzam się z twoim zdaniem w 100%.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wysoka ocena i zachęcająca recenzja.. Mam nadzieję, że ta książka wpadnie w moje ręce. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ale dawno mnie nie było na twoim blogu <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Może się skuszę! W zasadzie... dlaczego nie? Warto czasem oderwać się od utartych schematów :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Recenzja bardzo zachęcająca, ale to chyba nie moja tematyka :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam ogromną chęć na tę książkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetna książka! Podobnie jak poprzednia tej autorki:))

  OdpowiedzUsuń