Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 26 stycznia 2014

,,Zbuduj swój dream team. Relacje z pracownikami” Grzegorz Szczerba


Muszę przyznać, że nie bardzo wiedziałam, że pan Grzegorz Szczerba zajmuje się też taką tematyką. Bardziej kojarzyłam go dzięki książce ,,Teoria zemsty”, którą jakiś czas temu miałam przyjemność czytać. Gdy jednak napisał do mnie z propozycją zrecenzowania jego najnowszej pozycji byłam pełna optymizmu tym bardziej, że ten temat też mi podpasował. Czy dalej też było tak kolorowo?

Podeszłam do książki z pełnym zapałem, niestety już od początku coś mi jakby nie grało. Chyba język, jak dla mnie zbyt oficjalny i tak topornie mi się czytało tą pozycję, choć pod względem zawartej treści jest ona bardzo ciekawa i naprawdę dużo się dowiedziałam, tak na przyszłość.

,,Każdy pracownik oprócz swoich zwykłych zadań powinien znać efekt, jaki jego prawa wywiera na całą organizację. Niech przestanie być małym trybikiem w zarządzanej przez menadżera maszynie, a stanie się jej krytycznym ogniwem, od którego tak naprawdę wszystko zależy.”

Takich porad jest bardzo dużo. Wiadomo, że jeśli odpowiednio zmotywuje się pracownika to będzie wydajniej pracował. Poza tym nieraz jest tak, że mi się nie chce czegoś robić, ale gdy wiem, że przez to jakieś większe przedsięwzięcie ucierpi to biorę się do pracy. Nie inaczej jest zapewne w wypadku pracowników większych firm.

Myślę, że ta książka dla ludzi z branży to ogrom wiedzy, popartej przykładamy i doświadczeniem. Nie są to z pewnością informacje niepotwierdzone, dlatego też, jeżeli potrzebujecie jakąś pozycję o takiej tematyce i nie straszny Wam fachowy język i odwołania do wydarzeń historycznych, czy biblijnych, to ,,Zbuduj swój dream team. Relacje z pracownikami” Grzegorza Szczerby będzie doskonała ! Mi niestety nie bardzo podeszła …

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2014
Format : Książka
Ilość stron: 168
Półka: posiadam

Do kupienia: GandalfMerlin, HelionZa egzemplarz książki dziękuję Autorowi i Wydawcy!

8 komentarzy:

 1. Jakoś niespecjalnie mnie interesuje ta tematyka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo to raczej książka specjalistyczna. Wolę sensację :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie raczej, a na pewno, ale dobrze też poznać książki z innych dziedzin, które mogą się później przydać.

   Usuń
 3. Może być przydatna dla menadżera, ja nim nie jestem ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie to każdemu chyba coś takiego się przyda.

   Usuń
 4. Ja też się nie lubuję w takiej tematyce ;p

  OdpowiedzUsuń