Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 12 marca 2014

Znajdziecie mnie na ...

Już od dłuższego czasu myślałam nad tym wpisem, żeby wszystko było jasne i klarowne. Poniżej lista miejsc, gdzie znajdziecie mnie na portalach społecznościowych. Oczywiście gorąco zachęcam do obserwowania i polubienia :)
To takie 4 miejsca, gdzie na bieżąco pojawiają się nowe informacje z życia bloga i mojego. Zachęcam do zaglądania. Możecie także w komentarzach zostawić linki do siebie, z chęcią zajrzę ;)

7 komentarzy:

 1. We wszystkich czterech miejscach i mnie można znaleźć ;) Chyba najbardziej popularne z portali społecznościowych. Reszta jest mniej znana i niekoniecznie warto mieć tam konto.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja nie wiedziałam, że masz konto na instagramie! Dodaj jeszcze kanał na youtube.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niektórych znaczków nawet nie kojarzyłam bo ogarniam tylko fejsa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Można by rzec, że samo się ogarnia ;)

  OdpowiedzUsuń