Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 3 czerwca 2014

,,Wina Gwen Frost" Jennifer Estep

Uwielbiam magiczne szkoły. Uwielbiam twórczość Jennifer Estep. Uwielbiam Gwen Frost. Będę uwielbiać Wydawnictwo Dreams, jeśli na 5. tom nie dadzą mi za długo czekać !


Gwen Frost, aż strach pomyśleć, że niedawno swoją premierę miał już IV tom Akademii Mitu. Pamiętam, że jeszcze niedawno zaczynałam swoją przygodę z twórczością tej pisarki, a tymczasem od kilku dni z niecierpliwością zaczynam wypatrywać 5 tomu. Gwendolyn Frost raczej nie była zauważana w szkole, słynęła jednak z tego, że dzięki darowi psychometrii mogła odnajdywać zagubione rzeczy. W poprzedniej części została wybranką Nike, która wbrew swojej woli przyczyniła się do tego, że Loki, bóg chaosu został uwolniony. W tym tomie protektorat aresztował Gwen i oskarżył ją o bycie dowódcą żniwiarzy chaosu i o celowe działanie na niekorzyść Akademii. Wszystkie dowody wskazywał na dziewczynę, czy poniesie najsroższą karę, jaką jest śmierć?

Muszę przyznać, że nie mogłam się doczekać, aż zamówiona przesyłka dotrze do księgarni, a ja będę mogła ją odebrać. Nie zwlekając za długo zabrałam się za lekturę ,,Winy Gwen Frost". I przepadłam do tego stopnia, że nawet na uczelnię zabrałam ją ze sobą. Akcja toczyła się bardzo dynamicznie, pisarka co chwilę odkrywała przed nami nowe, przerażające i nieznane nam dotąd fakty. Jedno jest pewne, w tym tomie nie było mowy o nudzie. Wszystko działo się tak szybko, nie było wiadomo, co wydarzy się za kilka stron, kto jest wrogiem, a kto przyjacielem.

Mimo, że serii o magicznych szkołach i wyjątkowych zdolnościach uczniów jest wiele to jednak Jennifer Ester tworzy świat, który wciąga czytelnika od pierwszego do ostatniego zdania. To historia, od której nie będziecie w stanie się oderwać. Sprawia, że z każdą stroną chce się czytać szybciej i szybciej, aby tylko dowiedzieć się, jak zakończy się ten wątek, jak potoczą się dalsze losy Gwen i Logana. Poznajemy w tej części bliżej rodzinę Spartanina, ale nie tylko. Loki i jego zwolennicy także nie będą próżnować. To ekscytująca opowieść o Gwendolyn Frost, po skończeniu której z największą przyjemnością zapoznalibyście się z ostatnim tomem.Autorka, można wręcz rzecz, że zaklina czytelnika swoim językiem, rozwijającą się akcją. Polecam bardzo serdecznie !

Wydawnictwo: Dreams
Data wydania: 2014
Format : Książka
Liczba stron: 344

Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMatras, Wydawnictwo Dreams
3 komentarze: