Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 14 sierpnia 2014

,,Kuchnia polska i inne ulubione dania Polaków"

Kuchnia polska i inne ulubione dania Polaków - taką oto księgę wiedzy kulinarnej otrzymałam od mojej chrzestnej za obronę licencjatu.


Muszę przyznać, że książka zaciekawiła mnie już od pierwszej chwili. Po szybkim przejrzeniu wiedziałam już, że jest cudowna i takiej jeszcze nie mam w swojej biblioteczce, a mam już w niej około 50 pozycji, więc wielkie WOW.


W środku znajdziemy aż 14 kategorii, min. Przekąski i przystawki, Dania mięsne, Dania wegetariańskie, Zapiekanki, Pierogi, Pizze i tarty, Sosy, Desery i napoje oraz Dla dzieci. Znajdują się tutaj także Porady żywieniowe oraz Indeks.


Na każdej kartce znajdują się aż 4 przepisy. Ich opis jest bardzo zwięzły, ale zarazem zawiera wszystko, co najważniejsze. Niekiedy na dole znajduje się także specjalna ramka ze wskazówkami.Na końcu znajdują się wspomniane już Porady żywieniowe oraz Indeks wszystkich dań.Mimo, że cena tej pozycji wynosi ok. 80 zł to jak najbardziej warto się w nią zaopatrzyć. Ja bez wahania kupiłabym ją w prezencie ślubnym, czy z okazji jakiejś ważniejszej uroczystości. To kompendium wiedzy kulinarnej także dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z gotowaniem.

2 komentarze: