Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 11 maja 2016

,,Bądź Paryżanką, gdziekolwiek jesteś" Praca zbiorowa

,,Bądź Paryżanką, gdziekolwiek jesteś" chciałam przeczytać kiedyś. Kiedyś to dobre słowo. Chyba nie zamierzałam jej kupować. Na szczęście dzięki uprzejmości Asi z Krzywa Prosta mogłam się z nią zapoznać. Dziękuję.


Francja  kojarzy się prawie wszystkim z elegancją i szykiem. Cztery kobiety, każda zajmująca się czym innym, postanowiły pokazać, że nie do końca jest tak, jak się wydaje. Zdradzają wszystkie sekrety Paryżanek, co jedzą na śniadanie, o czym rozmawiają na przyjęciach, dlaczego lampka wina do kolacji nie jest niczym niestosownym. Odkrywają fakty, nie boją się mówić otwarcie o znajomościach z mężczyznami, wychowywaniu dzieci, pierwszej randce. Podają przepisy, przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Właściwie sama nie wiem, czego się spodziewałam po tej publikacji. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to duża ilość obrazków. Fotografii. Tekstu jest w sumie trochę więcej, niż ilustracji. Bardzo podobały mi się cztery dialogi, które pokazywały całą prawdę o Francuzkach. Ogólnie, jeżeli wydałabym na nią kilkadziesiąt złotych, byłoby mi trochę przykro, bo, nie mówię, że książka nie jest warta ceny, ale tę czyta się niezwykle szybko, można przyjemnie spędzić z nią czas, jednak nie jest to coś, bez czego nie mogłabym się obyć.

,,Bądź Paryżanką, gdziekolwiek jesteś" to pozycja, którą z pewnością docenią estetki. Sama dowiedziałam się z niej kilku ciekawostek. Bardzo podobała mi się część z przepisami oraz spis filmów, które warto obejrzeć. Muszę przyznać, że o większości z nich nie miałam bladego pojęcia! Jeżeli więc traficie na nią gdzieś w bibliotece lub pożyczy Wam ją koleżanka, zapoznajcie się z nią w ramach ciekawostki. Według mnie jednak nie jest to książka obowiązkowa na Twojej półce.

1 komentarz:

  1. A ja sobie nawet kupiłam, dopiero przy drugim czytaniu mi sie nawet spodobała:)

    OdpowiedzUsuń