Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 31 maja 2017

,,Uwikłani. Chandler" Laurelin Paige

,,Uwikłani. Chandler" to piąty tom serii, a zarazem jedna pozycja z kategorii bestseller Wydawnictwa Kobiecego.,,Uwikłani" to bestsellerowa seria, która cieszy się ogromną popularnością wśród polskich odbiorców. Choć poprzednie tomy miały tendencję spadkową, postanowiłam po raz kolejny dać szansę Laurelin Paige i zapoznać się z najnowszą częścią, czyli ,,Uwikłani. Chandler". To najmłodszy z rodzeństwa, zakochany, mogliśmy go poznać przy okazji innej serii autorki, w skład której wchodzą następujące tytuły: ,,Uwolnij mnie" i ,Znajdź mnie". Okazuje się, że rodzina Hudsona ma się całkiem dobrze. Nieoczekiwanie jednak w jego życiu znów pojawia się Celia.

Tymczasem... Wszystko wskazuje na to, że Chandler się zakochuje w pięknej nieznajomej. Genevieve Fasbender ma wysokie ambicje zawodowe. Niestety, ani jej ojciec, ani brat nie biorą pod uwagę, że mogłaby przewodzić rodzinnemu zespołowi. Najmłodszy z Pierce'ów postanawia pomóc jej zdobyć upragnioną posadę. Czy miłość i pożądanie nie okażą się w tej kompilacji zgubne dla głównego bohatera?

Muszę przyznać, że ten tom był naprawdę dobry. Zdecydowałam się na jego lekturę po kilku godzinach pracy i nie byłam przekonana, czy przeczytam do końca. Szybko jednak okazało się, że mimo dość późnej pory historia Chandlera zainteresowała mnie na tyle, że nie potrafiłam odłożyć tej pozycji na bok. Laurelin Paige znów jest w dobrej kondycji. Cieszy mnie to tym bardziej, że na półce czeka jej kolejna książka, ,,Pierwszy dotyk". Jeżeli jeszcze nie znacie jej twórczości, proponowałabym zapoznawanie się w kolejności, w jakiej ukazały się na polskim rynku. Wtedy mniej więcej zachowacie chronologię zdarzeń.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

2 komentarze:

  1. Nie za bardzo mnie ta seria interesuje, ale dobrze, że ten tom wciąga.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tę książkę mam już od dawna w planach, ale jakoś nie mogę się zebrać do przeczytania :P

    OdpowiedzUsuń