Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 25 października 2018

Masaże tajskie sposobem na relaks

Relaksacyjne masaże z całą pewnością przydadzą się po stresującym dniu pracy. Nie ma się co martwić upływem czasu - na relaks zawsze powinien on się znaleźć.


W obecnych czasach każdy z nas jest bardzo zabiegany. Wciąż dążymy do tego, by mieć więcej i więcej, nie zważając na to, że tak naprawdę pieniądze szczęścia nie dają. Druga sprawa jest taka, że w pogoni za pieniędzmi można się zatracić do tego stopnia, że nie będziemy mieli czasu ich wydawać. Tak naprawdę tylko od nas zależy, ile czasu poświęcimy na relaks, jednak nie ukrywam, że w moim odczuciu jest on obowiązkowym elementem dnia.


Ostatnio podczas przeglądania czeluści Internetu trafiłam na stronę http://www.thaisun.pl/pl/, która oferuje masaże tajskie. Mówiąc szczerze, chciałabym kiedyś tego spróbować. Masaż dla dwojga, klasyczny masaż tajski, masaż olejkami aromatycznymi, stemplami ziołowymi, stóp i nóg, ramion, pleców i głowy, sportowy, gorącymi olejkami, gorącym olejkiem kokosowym, świecą, odchudzający, po okresie ciąży, królewski ThaiSun. Oferta jest naprawdę szeroka, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Mnie najbardziej zainteresował chyba masaż olejkami aromatycznymi, choć ten gorącym olejkiem kokosowym także zapowiada się super. Możemy wybrać, czy nasz masaż będzie trwał 60, 90, czy 120 minut, co wiąże się oczywiście z różnicą w cenie. Na stronie możemy także poczytać bliżej o każdym z typów masaży. Wszystko jest bardzo szczegółowo opisane, więc warto przed masażem zapoznać się ze specyfiką poszczególnych typów.

2 komentarze: