Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 16 listopada 2018

,,Szkoła szpiegów" Denis Bukin

,,Szkoła szpiegów" to publikacja, dzięki której poprawimy naszą pamięć. Czy tak faktycznie będzie?


Książek o szybkim czytaniu jest naprawdę sporo, dlatego teraz postanowiłam zapoznać się ze swego rodzaju nowatorską pozycją na temat szybkiego i dokładnego zapamiętywania, ale różnych faktów, stron materiału, liczb. Byłam bardzo ciekawa, czy książka, która okazała się bestsellerem w Rosji, w Polsce również zyska uznanie czytelników. Pozycja została podzielona na kilka rozdziałów, a w każdym z nich jest naprawdę sporo ćwiczeń, części teoretycznej i miejsca na notatki.

Zapamiętywanie nie dla każdego musi być łatwą sprawą, jednak nie ulega wątpliwości, że każdy z nas ma ku temu takie same predyspozycje. Autor porusza w pozycji m.in. zagadnienie mapy myśli, uczy, jak zapamiętywać ciąg liczb, różne przedmioty. Są ćwiczenia na to, by lepiej zapamiętać fakty z czytanej książki. Autor udowadnia także, że nie zawsze musimy dobrze umieć na egzamin to, z czym rzekomo mamy najmniejszy problem. To właśnie te zagadnienia sprawiają nam najwięcej trudności.

Denis Bukin wysnuwa także tezę, jakoby wspomnienia z dzieciństwa bardzo często były zakłamane. Nie ma szans byśmy pamiętali coś z pierwszych lat życia, bardzo często nasze fakty opierają się na tym, co zobaczyliśmy na zdjęciach lub usłyszeliśmy od dorosłych. ,,Szkoła szpiegów" to ciekawa publikacja, której pierwsze czytanie nie zajmie może wiele czasu. Warto jednak poświęcić czas na realizację poszczególnych ćwiczeń.

2 komentarze: