Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 19 grudnia 2018

,,Świąteczny list" Elyse Douglas

Odrobina magii w tym przedświątecznym okresie jest bardzo wskazana. ,,Świąteczny list" to udany bestseller wydawnictwa Kobiecego. 


Książki o przenoszeniu się w czasie zazwyczaj dotyczą książek fantastycznych. Elyse Douglas tym razem pokusiła się o ten zabieg w powieści obyczajowo-świątecznej, od której naprawdę trudno się oderwać. Poznajemy główną bohaterkę, która trafia do likwidowanego sklepu Miniony Czas. To własnie tam wśród innych staroci trafia na lampion z wetkniętym do niego listem, adresowanym do osoby o takim samym nazwisku, jak ona. Czuje, że za tym kryje się coś niecodziennego. W najśmielszych snach nawet nie przypuszcza, jak to wydarzenie odmieni jej życie.

W tej powieści akurat jest dość mało świątecznego wątku, jednak bardzo fajnie został wykorzystany motyw podróży w czasie. Główna bohaterka nie przypuszczała, że takie coś może jej się przydarzyć. Elyse Douglas bardzo dokładnie opisuje realia panujące w XIX wieku. Dzięki jej plastycznym opisom czujemy, jak byśmy razem z bohaterami tam byli.

,,Świąteczny list" to powieść, którą czyta się naprawdę bardzo szybko. Jest magiczna, ponadczasowa. Pokazuje, że prawdziwą miłość możemy znaleźć wszędzie, a czasem jedna decyzja podjęta w przeszłości może diametralnie odmienić naszą całą przyszłość, a jednocześnie teraźniejszość.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

2 komentarze: