Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 25 lipca 2019

Idealne lektury na wakacyjne wieczory

Połowa wakacji już za nami, jednak to nic nie szkodzi. Zawsze znajdzie się czas na idealne lektury na wakacyjne wieczory. 


Wakacje, urlopy to doskonały czas na to, by poświęcić czas dobrej książce. Nie bez powodu do góry zobaczycie takie zdjęcie. Przedstawia ono Remusa, czyli popularnego na Kaszubach literackiego bohatera. Jeśli lubicie czytać, pewnie zainteresuje Was któraś z poniższych pozycji. Wszystkie czytałam i naprawdę jestem zadowolona z ich lektury.


,,Złota klatka" Camilla LackbergPierwszy thriller psychologiczny tej autorki. Jej saga o Fjalbacce jest naprawdę świetna, dlatego skusiłam się też na tę publikację. Opinie o niej są podzielone, ale ja jestem naprawdę bardzo zadowolona z tej lektury. Niesamowicie się w nią wciągnęłam.

,,365 dni" Blanka LipińskaPierwszy tom serii erotycznej tej autorki. Kolejna pozycja względem której zdania są podzielone. Jest to erotyk, w który można się wciągnąć. Nie każdemu się to podoba, jednak ja jestem naprawdę zadowolona z tej lektury.

,,Ten dzień" Blanka LipińskaDrugi tom serii, z którym także się zapoznałam. Nie miałam względem niej zbyt wielkich oczekiwań, jednak nie ukrywam, że naprawdę się w nią wciągnęłam. Czyta się szybko, nie jest to jednak bardzo wymagająca lektura.

,,Kolejne 365 dni" Blanka LipińskaTrzeci tom serii, z którym zapoznałam się w ostatnim czasie. Na przyszły rok planowana jest ekranizacja. Jestem bardzo ciekawa, co się wydarzy w filmowej wersji. W przyszłości planowane są także dalsze tomy z drugiej narratorskiej perspektywy.

Trylogia ,,Stulecie Winnych" Ałbena Grabowska-GrzybZarówno trzy tomy serii, jak i pierwszy sezon serialu bardzo mi się podobały. Jest to powieść wojenna w świetnym wykonaniu. Trzy tomy czyta się naprawdę błyskawicznie. Nie jest to banalna historia, ale cykl z głębszym przesłaniem.

,,Tatuażysta z Auschwitz" Heather MorrisKolejna niełatwa historia, z którą zapoznałam się krótko po jej premierze. Przepiękna, wzruszająca, ponadczasowa. Nie są to łatwe opowieści, jednak dają nadzieję na to, że nawet w tych strasznych czasach istniało człowieczeństwo.

* lokowanie produktu

3 komentarze: