Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 14 kwietnia 2020

Jak bezpiecznie nadawać paczki w czasie koronawirusa?

Odbieranie, wysyłanie paczek jeszcze nigdy nie było takie proste. Wszystko można załatwić w kilka minut, nie martwiąc się tym, jak sobie z tym poradzić.


Z serwisu Furgonetka korzystam już od kilku lat i jestem niebywale zadowolona z takiego rozwiązania. Jakie są przewagi tej usługi nad innymi? Po pierwsze, możemy zaoszczędzić na wysyłce, a to jest chyba dla wszystkich najważniejsze. Na każdej paczce można zaoszczędzić kilka złotych, co w ciągu roku daje już dość sporą sumę, jeśli ktoś dużo wysyła. Dodatkowo można skorzystać z wielu firm kurierskich, dostawy do kiosku RUCHu, Paczkomatów. Naprawdę jest w czym wybierać.

Tym, co także cieszy, jest bardzo prosty sposób nadania. Wystarczy zalogować się na stronie, wypełnić dane swoje i odbiorcy i wszystko jest gotowe. dzięki temu, że wpisujemy wymiary paczki oraz jej wagę program sam podpowiada nam, która firma kurierska będzie dla nas najodpowiedniejsza cenowo. Jeżeli mamy chęć, możemy paczkę dostarczyć także do kiosku lub Paczkomatu. Od razu ze strony logujemy się do banku, opłacamy, drukujemy etykietę, naklejamy na paczkę i gotowe.

Nie da się ukryć, że w dobie koronawirusa bardzo często muszę wysyłać coś do innych osób, więc możliwości, jakie daje Furgonetka są dla mnie jak najbardziej na plus. Wszystko tanio, szybko i wygodnie. Wysyłałam już wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłam. Po nadaniu paczki zarówno nadawca jak i odbiorca otrzymuje email z numerem przesyłki i może sobie śledzić, kiedy ona do niego dotrze.

Korzystanie z usług kuriera jest w obecnych czasach najwygodniejszą formą dostawy. Nie musimy chodzić po mieście, obawiać się, że spotkamy inne osoby. Tutaj wszystko mamy dostarczone i odebrane spod drzwi, więc nie ma potrzeby, by opuszczać swoje miejsce zamieszkania. Serwis jest bardzo intuicyjny w obsłudze, więc nie będzie problemu z wysyłką swoich produktów. Oprócz dostaw do punktu kurier może odebrać paczkę wprost spod Twoich drzwi, zachowując wszystkie możliwe środki bezpieczeństwa.

Od niedawna można także zamawiać przesyłki bez logowania, co uważam także za spory plus i jakąś oszczędność czasu, którą byśmy poświęcili na założenie konta. Zamawianie i wypełnianie wszystkich druków przez Internet jest w dobie koronawirusa niebywałą zaletą. Korzystanie z serwisu jest bezpieczne i nie mamy możliwości, by w dobie pandemii w ten sposób się zarazić.


3 komentarze:

  1. Bardzo często korzystam z ich usług i jestem zadowolona.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ostatnio zamawiam sporo paczek i widzę, że mnóstwo firm korzysta z usług Furgonetki :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo zaciekawiłaś mnie tym wpisem, taka paczuszka może też chwilę poleżeć w skrzynce i nie ma bezpośredniego kontaktu z dostawcą. Super rozwiazanie!

    OdpowiedzUsuń