Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 10 czerwca 2020

,,Seks, nie miłość" Vi Keeland

Vi Keeland zasłynęła z książek erotycznych, także na polskim rynku. O czym opowiada ,,Seks, nie miłość"?


Natalia nie ma łatwego życia. Okazało się, że mężczyzna, z którym wzięła ślub po kilku latach okazał się przestępcą, który obecnie przebywa w więzieniu. Na dodatek przypadła jej rola prawnej opiekunki jego nastoletniej córki, która, delikatnie mówiąc, nie przepada za kobietą. Promykiem nadziei jest jej kilkudziesięcioletnia przyjaźń ze szczęśliwą mężatką. Właśnie na ślubie wpada na zarozumiałego i zapatrzonego w siebie Huntera. Od początku zaczyna między nimi iskrzyć. Niestety, Natalia ,,przypadkowo" podaje mu niewłaściwy numer telefonu ;) Jednak, los i tak bywa przewrotny.

Zapoznałam się z kilkoma powieściami autorki i na żadnej się nie zawiodłam. Jedne zawierają więcej wątków erotycznych, inne mniej. Wszystkie jednak cechuje pożądanie głównych bohaterów. Nie inaczej było w przypadku Nat i Huntera. Bardzo przyjemnie spędziłam czas z tą powieścią. Nie jest to żaden cykl, więc można ją swobodnie zabrać ze sobą na leżak na letnie popołudnie. Jestem pewna, że się nie zawiedziecie.

,,Seks, nie miłość" to jedna z nowości, które ostatnio ukazały się na rynku wydawniczym. Z pewnością warto się zainteresować tym tytułem, tym bardziej, że Vi Keeland jest wciąż bardzo poczytną pisarką, także na naszym rodzimym rynku.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

3 komentarze:

  1. Muszę wreszcie poznać twórczość tej autorki. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Czytałam coś tej autorki i też mi się podobały.

    OdpowiedzUsuń
  3. Czytałam kilka książek tej autorki, tę też planuję przeczytać :)

    OdpowiedzUsuń