Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 23 lipca 2021

,,Serena" Nora Roberts

Nora Roberts zaczęła pisać zupełnie przypadkowo, gdy została z dwoma synami w domu. Od tego czasu napisała ponad 200 tekstów, które przetłumaczono na ponad 25 języków. Jaka jest ,,Serena"?


Uwielbiam serie, dzięki którym nie od razu muszę rozstawać się z bohaterami. Z dorobku autorki w ostatnim czasie nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazało się wznowienie serii ,,Siostry Calhoun", gdzie po kolei poznajemy każdą z sióstr oraz tajemnicę zaginionych brylantów Bianci. Roberts pisze zarówno serie, jak i pojedyncze tytuły. Są to zazwyczaj powieści, przy których można się odprężyć i spędzić z nimi miło czas. Swego czasu zajmowała się także pisaniem kryminałów pod pseudonimem J. D. Robb. Jaka jest ,,Serena" i cykl ,,MacGregorowie"? Przekonajmy się.

Serena MacGregor, jedyna córka Daniela MacGregora, finansowego potentata oraz Anny Whitefield MacGregor, doktora chirurga, specjalistki od operacji klatki piersiowej, nie chce jak jej dwaj bracia zajmować się sprawami ważnymi dla kraju i rodu. Chce być niezależna, nie wychowywać dzieci i wychodzić za mąż. Z tego też powodu na rok czasu po skończeniu studiów z wyśmienitymi wynikami zaciąga się na Celebration - ogromny liniowiec wycieczkowy, na którym zostaje krupierką blackjacka. W czasie rejsu poznaje niezwykle nieznośnego i niedającego jej od siebie odpocząć Justina Blade'a. Jak się okazuje, mężczyzna nie znalazł się na pokładzie przypadkowo. Jakie pobudki nim kierowały?

,,Serena" to połączenie wciągającej powieści obyczajowej z wątkiem kryminalnym. Jak już wspomniałam wcześniej, ta historia także zalicza się do tych, z którymi przyjemnie możemy spędzić wakacyjne popołudnie. Niezależna, zdecydowana i stanowiąca o swoim losie Serena kontra bogacący się, dążący do celu Justin. Czy powstanie z tego mieszanka wybuchowa? Bardzo możliwe. Każdy z nich wie, czego chce. Serdecznie polecam tę powieść na wolny dzień. Jestem szalenie ciekawa, komu przypadnie główna rola w drugiej części cyklu. Wyczekujcie!  

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

12 komentarzy:

 1. Lubię od czasu do czasu sięgać po książki obyczajowe, tym bardziej z wątkiem kryminalnym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się wciągająco, lubię czytać o niezależnych kobietach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię to połączenie gatunkowe, więc jestem na tak.

  OdpowiedzUsuń
 4. Autorka ma bardzo bogaty dorobek literacki, jest z czego wybierać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej, nie wiedziałam, że wyszło coś nowego od tej autorki. Muszę koniecznie kupić do biblioteki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wątek kryminalny ? Myślę że takie dwa gatunki mogą fajnie się komponować
  Więc sięgnę po nią.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo dobrze czyta mi się książki tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Książka raczej nie dla mnie ;) Ale bardzo przyjemnie czytało mi się Twoją opinię!

  OdpowiedzUsuń
 9. ostatnio rozmawiałam o tej autorce ze znajomą, więc na pewno polecę jej ten tytuł :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie przepadam za książkami kryminalnymi, ale kiedy pojawia się on w ksiażkach obyczajowych to jestem w stanie ją przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 11. Słyszałam o tej książce i mam w planie się na nią skusić, ale dopiero za jakiś czas. Muszę nadrobić swoje zaległości, a potem będę czytać to co chcę :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Do książek Nory Roberts przekonywać mnie nie trzeba. Bardzo lubię jej styl pisania oraz to, jak jej książki mnie wciągają.

  OdpowiedzUsuń