Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 17 sierpnia 2021

,,The Kissing Both 3. Ten ostatni raz" Beth Reekles

Beth Reekles stworzyła naprawdę świetną serię młodzieżową, w której z przyjemnością zaczytują się też dorośli czytelnicy. The Kissing Both to seria, którą Beth Reekles zaczęła pisać w wieku 15 lat i publikować w odcinkach na Wattpadzie. Szybko jednak okazało się, że czytelnicy tak pokochali przygody Noah, Lee i Elle, że napisała kolejne części. Dziś, po 10 latach, możemy zapoznać się z ostatnim tomem serii. Jest on inny od pozostałych, ponieważ, jak wspominałam we wcześniejszych wpisach, na podstawie książek powstały filmy emitowane na Netflixie. Z trzecią ekranizacja jest tak, że na jej podstawie autorka napisała książkę, choć jak sama podkreśla nie są jeden do jednego, a w publikacji może zdradzić jeszcze więcej wątków. To już ostatnie spotkanie z przyjaciółmi, których poznaliśmy jako nastolatków, a teraz już przyszłych studentów. 

Elle ma dylemat, czy studiować w Berkeley z najlepszym przyjacielem Lee czy może postawić na związek z Noah i wybrać Harvard. Dodatkowo rodzice chłopców planują sprzedać domek na plaży, z którym wiąże się tyle miłych wspomnień. Lee i Elle postanawiają spełnić wszystkie nastoletnie marzenia. Jak zareagują na to ich życiowo partnerzy - Noah i Rachel? Może nie od razu podskoczą z radości. Nie jest to historia pełna szczęścia, ale przede wszystkim zadumy nad tym, jak nasze życie zmienia się, gdy rozpoczynamy nowy życiowy etap. Na pewno warto się na nią skusić, zwłaszcza wtedy, gdy jesteś miłośnikiem tej serii.

Smutno mi żegnać się z bohaterami, do których zdążyłam się już przez tyle historii przyzwyczaić i zwyczajnie ich polubić. Choć wydawać by się mogło że The Kissing Both to powieść młodzieżowa, taka do końca nie jest. Z rozrzewnieniem mogą spędzać z nią czas także starsi odbiorcy. Serdecznie polecam, a przede mną jeszcze najnowsza ekranizacja na Netflixie. Ciekawa jestem, czy spodoba mi się równie jak książka. Na pewno jest to jedna z ciekawszych serii, której kolejnych odsłon nie mogłam się doczekać.

13 komentarzy:

 1. Uwielbiam filmy na podstawie tych książek. Jestem ciekawa tego najnowszego skoro powstał przed książką.

  OdpowiedzUsuń
 2. O, to dla mnie nowość, że w przypadku tej części najpierw był film.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam o tej serii, ale filmów. Nie wiedziałam, że powstały na podstawie książek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oglądałam wyłącznie filmy i akurat dzisiaj obejrzałam tą trzecią część.
  Muszę przyznać, że nie spodziewałam się takiego zakończenia, a takowe w filmach dosyć rzadko się zdarzają. Myślę, że w przyszłości skuszę się przeczytać tą serię książek :D Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie oglądałam filmu, książki też nie czytałam ale wszystko przede mną :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam ani książek, ani filmów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam tej serii. Ani książek ani filmów. Tematyka dla mnie raczej odległa.

  OdpowiedzUsuń
 8. widziałam ten serial na Netflixie. Nie wiedziałam, ze są ksiązki. Ciężko mi coś powiedzieć, bo nawet nie wiem w jakiej tematyce się to obraca. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 9. Zwiastun na netflixie widziałem niestety to nie moje klimaty, tak więc zapewne podobnie byłoby z książką ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dla mnie to taka pozycja na rozluźnienie :) Widziałam poprzednie dwie więc i za to się zabiorę ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jeszcze nie oglądałam ale muszę nadrobić.. Mam więcej czasu na film aniżeli naksiążki więc czas odpalić netflixa :) Dzięki za polecenie

  OdpowiedzUsuń
 12. sporo słyszałam o tej serii, ale jakoś nie mam motywacji i chęci żeby się za nią zabrać

  OdpowiedzUsuń
 13. Chyba czas zajrzeć na Netflixa. Trzeba nadrobić nieco zaległości :)

  OdpowiedzUsuń