Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 3 października 2021

,,Dziewczyna Feniksa" Monika Skabara

 ,,Dziewczyna Feniksa" Monika Skabara" otrzymana z Taniej Książki to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. Sprawdźcie też inne książki z gatunku literatura kobieca w księgarni.       

Muszę przyznać, że słyszałam i czytałam wiele miłych słów na temat najnowszej powieści autorstwa Moniki Skabary pod tytułem ,,Dziewczyna Feniksa". Sama byłam bardzo ciekawa, co takiego przygotowała dla czytelników autorka, że zbiera aż tak pochlebne recenzje. Z ręką na sercu powiem, że przepadłam już od pierwszej strony. Elektryzujące opisy, dramatyczne przeżycia i krótkie rozdziały zdecydowanie zachęcały mnie do tego, by pierwsze spotkanie z twórczością pisarki uznać za jak najbardziej udane. Monika Skabara to autorka takich powieści jak ,,Rosyjska księżniczka" i cała seria ,,Dziedzictwo". Jej opowiadania ukazały się także w kilku antologiach. 

Ava Collins wiodła całkiem spokojne życie do czasu aż w czasie wymiany studenckiej poznała Aleksa, w którym zakochała się od pierwszej chwili z wzajemnością. Bardzo szybko stanęli na ślubnym kobiercu i choć rodzice nie akceptowali tego pośpiechu, młodzi byli bardzo szczęśliwi. Ava miała niesamowity talent malarski i to właśnie z nim wiązała swoją przyszłość. Przyszłość, która rozpadła się jak domek z kart w momencie gdy okazało się, że jej ukochany mąż został zamordowany, a ona spodziewa się jego dziecka. Aubrey od razu zawładnęła światem Collins, z czasem jednak okazało się, że potrzebuje szczególnej uwagi w swoim rozwoju.

Kobieta zdecydowała się pozostać z dala od rodziny i pewnego dnia trafiła do T&G Tattoo, gdzie otrzymała posadę recepcjonistki. Szybko okazało się, że niektórzy przyjęli ją tam w sposób miły i serdeczny. Nie wszyscy jednak przyjęli ją ciepło. Czy było usprawiedliwienie dla takiego zachowania jednego z bohaterów? Ciekawie wykreowani bohaterowie, dominująca przeszłość, która nie pozwala o sobie zapomnieć z gangsterskimi porachunkami w tle to coś, co z pewnością działa na korzyść ,,Dziewczyny Feniksa". Ja nie mogłam się od niej oderwać, ponieważ jest świetna, a zakończenie sprawiło, że czekam z niecierpliwością na kontynuację. Mam nadzieję, że Monika Skabara oraz Niegrzeczne książki nie dadzą nam zbyt długiej chwili oddechu! 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.    

14 komentarzy:

 1. Skoro to taka dobra lektura postaram się mieć tytuł w pamięci.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam tę powieść, właśnie dziś będę pisała o niej swoją opinię :) Bardzo mi się pobadała, ale to zakończenie, ach szybko bym chciała mieć drugi tom..

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi ciekawie, ale chwilowo nie mam czasu na dodatkowe tytuły.

  OdpowiedzUsuń
 4. Być może skuszę się przeczytać :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam książek tej autorki, ale muszę przyznać, że na widok okładki od razu zrobiło mi się gorąco. Uwielbiam tego typu książki i może w ferie uda mi się ją przeczytać, bo póki co ciężko z czasem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Autorka dla mnie kompletnie nie znaną ale może się pokuszę na coś z jej propozcyji

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę że warto, bo taka historia na pewno umili nie jeden jesienny wieczór.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeszcze nic tej autorki nie czytałam, ale chętnie dam jej szansę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam na oku tę książkę, jest polecana i zachwalana, więc może sobię zamówię. Aktualnie czytam fajny młodzieżowy romans

  OdpowiedzUsuń
 10. Już sama okładka mnie odstrasza nie wiem czemu.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak wiesz, to mój patronat medialny :) Jestem zachwycona treścią tej ksiązki i wiem, że Monika nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i szlifuje swój talent z każdą kolejną napisaną ksiązką. Też czekam na kolejny tom :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie przepadam za takimi książkami, ale jak już cztam, to bardzo rzadko. Chociaż tutaj mnie coś zaintrygowało w fabule, to lekturę sobie odpuszczę.

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo mi się podoba ta historia i jestem wdzięczna Monice, że mogłam zostać zostać jej patronką medialną.

  OdpowiedzUsuń