Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 19 listopada 2021

,,Świat według Clarksona. Czy da się to przyspieszyć?" Jeremy Clarkson

 Jeremy Clarkson powraca z nową pozycją. Jeżeli znaliście już jego poprzednie książki, wiecie, czego możecie się spodziewać. 


Na polskim rynku ukazało się sporo książek tego autora. Kilka lat temu miałam okazję się chyba z jedną z nich. Korzystając z tego, że zauważyłam w nowościach tytuł ,,Świat według Clarksona. Czy da się to przyspieszyć?" postanowiłam sprawdzić, jakie wywrze na mnie wrażenie. Nie można odmówić mu tego, że humor jest dość specyficzny, więc albo ta książka przypadnie Wam do gustu albo odłożycie ją po pierwszej stronie. Nawet jeżeli ten tytuł i pióro Clarksona nie przypadną Wam do gustu, zawsze można skusić się na kupienie tej publikacji w roli prezentu. W końcu każdy z nas ma inny gust, więc nie powiedziane, że to, co nie spodobało się nam, nie zachwyci kogoś innego.

Ilość tematów podejmowanych przez Clarksona w tym wydaniu jest naprawdę obszerna. Cieszy to, że poszczególne zagadnienia mają jedynie po kilka stron. Dzięki temu możemy sięgać po nią w dowolnym momencie. Plusem jest także to, że nie musimy czytać tych ironicznych przemyśleń po kolei. Sam spis treści zajmuje prawie 6 stron, więc jest z czego wybierać. Cała publikacja ma prawie 400 stron zapisanych standardową czcionką. Wielbiciele pióra autora na pewno nie będą zawiedzeni, gdyż autor wspiął się na wyżyny ironicznych przemyśleń. 

Nie jest to książka dla każdego ze względu na przemyślenia Jeremy'ego Clarksona, jednak na pewno są osoby, którym ta pozycja przypadnie do gustu. W innym przypadku wydawnictwo nie decydowałoby się na wydanie kolejnych tytułów. Mam wiec nadzieję, że i Ty znajdujesz się w gronie odbiorców, którzy z wielką niecierpliwością wyczekują pióra mistrza na księgarnianych półkach. W takim przypadku ,,Świat według Clarksona. Czy da się to przyspieszyć?" to publikacja idealna dla Ciebie.
 

9 komentarzy:

 1. Myślę, że autor na pewno znajdzie swoich odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie kojarzę autora , ale wierni czytelnicy pewnie cieszą się z nowej książki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam autora ale dzięki Twojemu wpisowi to się zmieniło. Miłej lektury;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pana Clarksona uwielbiam z programów telewizyjnych. Ale jakoś nie miałam jeszcze okazji czytać żadnej jego książki. Sądzę jednak, że jak nadarzy mi się taka okazja, to chętnie sprawdzę czy w książce jego teksty tak samo mi się spodobają jak w tv.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy raz spotykam taką książkę! Nie znam totalnie autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedyś oglądałam odcinek programu proqadzony przsz tego pana i jakoś mnie nie urzekł swoją osobą - więc i książkę chyba odpuszczę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. specyficzny jest, ale ja też nie widzę tego morza kontrowersji, które wokół niego budują

   Usuń
 7. Znam Clarksona z programów i uwielbiam jego brytyjskie poczucie humoru. Sądzę, że jestem idealnym czytelnikiem dla jego książek.

  OdpowiedzUsuń
 8. kontrowersyjna postać, ale mi jakoś on nie przeszkadza, jego poglądy też mnie nie ruszają, więc mogłabym przeczytać

  OdpowiedzUsuń