Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 30 marca 2022

,,Moonshot. Walka z czasem" dr Albert Bourla

Covid opanował cały świat i na ten temat powstało sporo sporo publikacji na ten temat. ,,Moonshot. Walka z czasem", którą napisać dr Albert Bourla niewątpliwie znajdzie swoich odbiorców.  

Pojawienie się wirusa w Chinach sięga grudnia 2019 roku. W marcu 2020 roku dotarł on do Polski bardzo szybko wywołując pandemię z którą borykamy się do dzisiaj. W związku z tym, że sytuacja jest jako tako opanowana nie możemy zapominać o tym, że nie wiemy co jeszcze nas czeka. Dużą przyczyną opanowania rozprzestrzeniania się wirusa na wielką skalę są szczepionki, także firmy Pfizer. Właśnie o tym opowiada ta propozycja napisana w pierwszej osobie przez dyrektora generalnego firmy Pfizer od 2019 roku.

Stworzenie tej publikacji w pierwszej osobie sprawia, że czytelnik jeszcze lepiej może wczuć się w sytuację i dokonania firmy Pfizer. Pozycja jest dość obszerna i naprawdę zajmująca pod względem poruszanej treści. Bogata bibliografia zapewnia autentyczność podawanych informacji. ,,Moonshot. Walka z czasem" to pozycja na którą warto zwrócić uwagę może niekoniecznie teraz jeśli nie jesteście gotowi, lecz w przyszłości skoro jest warta uwagi i ma tematykę, która dotyczy każdego z nas.  

10 komentarzy:

 1. oo bardzo ciekawa tematyka tej książki,jak tylko znajdę więcej wolnego czasy z chęcią sięgnę po nią.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że mogłabym się skusić na tę lekturę w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na tle aktualnych wydarzeń wyrastają nawet książki na ten temat. Ciekawe. Gosia B.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odzwierciedlenie tego, co ludzi interesuje, zaraz będą opracowania o wojnie w Ukrainie.

   Usuń
 4. Tematyka jakże na czasie. Warto zapoznać się z tą książką

  OdpowiedzUsuń
 5. Tematyka ciekawa, ale jeśli pisał ją dyrektor generalny firmy produkującej szczepionki, to pewnie jest to książka która je wychwala

  OdpowiedzUsuń
 6. Zauważyłam tę książkę już dużo wcześniej i mam zamiar zabrać się za jej czytanie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Sam dyrektor ją napisał? Raczej nie dla mnie ta książka, nie lubię takiej tematyki...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie odpoczywam od takiej tematyki, ale za jakiś czas mogę się skusić na głębsze poznawanie z perspektywy czasu i doświadczeń.

   Usuń
 8. Niekoniecznie w czołówce moich zainteresowań, tematyka ciekawa, ale obawiam się, że pójdzie w kierunku promocji firmy, natychmiast wyczuwam takie podejrzenia. ;)

  OdpowiedzUsuń