Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 27 maja 2022

,,Latające anioły" Danielle Steel

 ,,Latające anioły" Danielle Steel to wciągająca historia o roli kobiet w czasie II wojny światowej. 

Danielle Steel znana jest przede wszystkim z lekkich romansowych historii, na które można skusić się w ramach wolnego czasu. Większość wydań pisarki nie wymaga od czytelnika wielkiego nakładu myślenia, są idealne w ramach relaksu po ciężkim dniu i w tej roli sprawdzają się naprawdę rewelacyjnie. ,,Latające anioły" Danielle Steel to jednak o wiele poważniejsze wydanie pod względem poruszanej tematyki. W tym przypadku autorka skupiła się na roli kobiet w czasie II wojny światowej, która wcale nie była mniejsza od tej męskiej. 

Głównymi bohaterkami są kobiety, które w dniach II wojny światowej postanowiły włączyć się aktywnie w działalność. Z racji tego, że wtedy przed wojną studia medyczne dla kobiet nie były dozwolone bohaterki mogły w wojennym okresie włączyć się w pomoc medyczną. Mężczyźni latali samolotami, a kobiety były odpowiedzialne za opatrywanie rannych. Ich zadanie jednak było równie odpowiedzialne i na uznanie zasługuje przede wszystkim to, że bohaterki postanowiły zaangażować się w tę działalność.

,,Latające anioły" Danielle Steel to wciągająca historia o roli kobiet w czasie II wojny światowej. Jest ona niezbyt obszerna, więc tym bardziej można się z nią zapoznać w wolny dzień. Wydanie tej książki na pewno znajdzie swoich odbiorców i ja także znalazłam się w tym gronie. Nie żałuję, że postanowiłam skusić się na to wydanie. ,,Latające anioły" Danielle Steel to pozycja, która porusza naprawdę ważny temat i pokazuje bohaterstwo kobiet w tamtym czasie. Poważniejsze wydanie twórczości tej autorki na pewno będzie cieszyło się zainteresowaniem odbiorców.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Luna.

10 komentarzy:

 1. Książki o tej tematyce cieszą się sporym zainteresowaniem odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię książki poruszające temat II wojny światowej, więc zapisuję sobie tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię książki z okresu II wojny światowej, więc zapisuję sobie tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Raaaaany! Jak dawno nie czytałam niczego od tej autorki, a swego czasu bardzo lubiłam się z jej twórczością. Dzięki za przypomnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To musi być bardzo interesująca książka, jeszcze jej nie czytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytałam tylko jedną bądź dwie powieści tej autorki, ale czytelniczki uwielbiają, więc uzupełnię w bibliotece

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie lubie jej stylu,ale wiem,ze ma ogromne grono fanow

  OdpowiedzUsuń
 8. Recenzja brzmi ciekawie. Wpiszę książkę na listę książek do przeczytania. Dzięki za tą recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie mówię nie tej książce, bo temat wydaje się intrygujący ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Czasem lubię sięgnąć po książki tej autorki, zatem tytuł będę miała na uwadze. :)

  OdpowiedzUsuń