Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 24 października 2022

,,Wikingowie. Zew Odyna" Sara Weber

 Na zajmujący romans z nietypową fabułą zawsze z przyjemnością się skuszę. 

,,Wikingowie. Zew Odyna" Sary Weber to jedno z tych wydań, na które warto zwrócić uwagę w wolnym czasie. W związku z tym, że na rynku polskim jest wydanych już bardzo dużo romansów ze sztampowymi fabułami z niecierpliwością czekam na takie, które są zupełnie nietypowe. W taki sposób postanowiłam skusić się na lekturę pt. ,,Wikingowie. Zew Odyna" Sary Weber. Byłam bardzo ciekawa, jak wypadnie ta pozycja na tle innych romansów, z którymi miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie. 

Ingrid miała zostać wydana za mąż za Wikinga, który niekoniecznie był typem mężczyzny, z którym chciałaby spędzić swoje dalsze życie. Z tego też powodu nie była zadowolona z decyzji, jaką podjął za nią ojciec. Przygotowania do ślubu nie przebiegały jednak zgodnie z planem, gdyż na ich terytorium miał miejsce wrogi najazd. Nowym wodzem został brat bohaterki, a ona sama uratowała jednego z rzekomo zmarłych przed śmiercią. Oboje jednak doskonale zdawali sobie sprawę z tego, iż ze względu na różne pochodzenie nie będą mogli być razem. Czy miłość jednak wybiera?

,,Wikingowie. Zew Odyna" Sary Weber to coś zupełnie innego na polskim rynku wydawniczym. Miłośnicy niesztampowych romansów na pewno świetnie odnajdą się w tym wydaniu. Dobrze, że autorzy wciąż mają pomysły na nietypowe treści książek w chwili, gdy wydaje się, że nic nowego stworzyć się już nie da. Sarze Weber też wątpienia udało się tego dokonać. Na pewno przeniesienie się do czasów Wikingów było w tym wydaniu bardzo ciekawym zabiegiem.

Książkę można kupić na www.inverso.pl
 
Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

8 komentarzy:

 1. Na pewno będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń
 2. A wiesz, że chyba do tej pory nie czytałam żadnego romansu z wikingami?! Kurcze, ale mnie zainteresowałaś !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Romans Wikingów. Do tej pory nie spotkałam się z taka fabułą. Ciekawa jestem czytelniczych wrażeń.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie pamiętam kiedy przeczytałam jakiś romans erotyk....tragedia jakaś...Kinga

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdecydowanie nie jest to książka dla mnie, ale mam komu polecać literaturę tego gatunku.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiamy pozycje związane z historią i kulturą, więc na pewno zajrzę po tę książkę. Dzięki za inspirację i zachęcenie do czytania!

  OdpowiedzUsuń