Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 27 kwietnia 2023

,,Z Polski do Danii" Jolanta Buch Andersen

 ,,Z Polski do Danii" Jolanty Buch Andersen to pamiętnik o życiu autorki napisany z perspektywy czasu. 

Zapoznawanie się z pamiętnikami, biografiami oraz autobiografiami uważam za bardzo dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu. Z tego też względu w moim czytelniczym planie znalazło się także  ,,Z Polski do Danii" Jolanty Buch Andersen jest właśnie jednym z takich wydań, z którymi miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie. Cieszę się, że postanowiłam skusić się na tę lekturę, gdyż autorka ma naprawdę ciekawe życie opierające się na tytułowym przeniesieniu się z Polski do Danii.

,,Z Polski do Danii" Jolanty Buch Andersen jest historią kobiety, której życie przypadło na okres PRL-u. Z tego też względu, gdy nadarzyła się okazja, wraz ze swoim partnerem wyjechała do Danii. Początkowo nie mogła podjąć pracy zarobkowej ze względu na brak znajomości języka. Następnie jednak zawodowo powodziło jej się bardzo dobrze. W czasie swoich podróży nie zapominała o tym, by odwiedzać Polskę, co skutkowało nawiązaniem kluczowych znajomości.

Bez wątpienia książki  ,,Z Polski do Danii" Jolanty Buch Andersen jest dobrym rozwiązaniem z tego względu, że jest to obszerna lektura opisująca życie autora. Z tego też względu ważne jest zwrócenie uwagi na to, by móc się z nią zapoznawać w wolne dni. W publikacji nie brakuje także fotografii, dzięki którym lektura staje się jeszcze przystępniejsza  Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

3 komentarze: