Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Piernik. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Piernik. Pokaż wszystkie posty

środa, 25 grudnia 2013

Piekę z jestem-eko.pl 2.

Jakiś czas temu prezentowałam Wam pierwszą odsłonę Piekę z jestem-eko.pl. Dziś mam dla Was następujące propozycje : Piernik oraz Tartaletki z dżemem morelowym i owocami kandyzowanymi.

Sklep jestem-eko.pl zaprasza.
Dla każdego z Was, na pierwsze zakupy sklep jestem-eko.pl przygotował wyjątkową promocję 10% zniżki.
Wystarczy wpisać w miejscu kodu rabatowego hasło: Kruszynka i gotowe.

Na początek czas na Piernik. Wyszedł bardzo smakowity, a konfitura żurawinowa dodatkowo podkreśliła jego korzenny smak.

Piernik