Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 27 sierpnia 2012

,,Aspiracje życiowe młodzieży stojącej u progu dorosłości" Kinga Musialska - recenzja

Wydawnictwo: Impuls Oficyna
Data wydania: 2010
Format : Książka
Ilość stron: 128
Półka: posiadam
Do kupienia: Merlin, Gandalf , ImpulsOficyna

Na początku książki możemy zapoznać się z pojęciem aspiracji według różnych źródeł. Badania przeprowadzano na młodzieży z 3 klasy technikum. Ich badanie wykazało pewne różnice pomiędzy nastolatkami. Ważne są aspiracje rodzinne - to czy rodzice są wykształceni, jaki mają do tego stosunek, często bierzemy z nich przykład. Aspiracje materialne też mają a to duży wpływ. Kolejne aspiracje, które przeanalizowano w badaniu to aspiracje społeczne. Na końcu podane jest kilka przykładów dzieci wywodzących się z różnych środowisk, z różnymi środkami materialnymi i ambicjami. Czy wielkie są te różnice? Jak aspiracje wpływają na życie młodych ludzi?


Książka muszę przyznać jest w miarę ciekawa, choć czytałam ciekawsze. Jest to typowy poradnik zarówno dla rodziców, jak i ich dzieci. Czyta się go dość szybko, jednak jest trochę nużący. Moim zdaniem książka ta nadaje się bardziej dla osób, które zajmują się tym zawodowo i mają z tym styczność na codzień.

Moja ocena : 7/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


4 komentarze:

 1. Kojarzy mi się z czystą psychologią, sam tytuł, no i trochę okładka.
  Marzyła mi się psychologia, więc choćby z ciekawości mogłabym przeczytać. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ja z psychologią nie mam nic wspólnego, ale ogólnie książka dość ciekawa ;)

   Usuń
 2. Cos dla mnie na " za kilka lat". :)

  OdpowiedzUsuń