Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 27 sierpnia 2012

,,Silna i kobieca - Jak wzmocnić swój magnetyzm" Rachael Jayne Groover - recenzja

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 264
Półka: posiadam
Do kupienia: Merlin, Gandalf , Talizman

Kobiety w dzisiejszych czasach uważane są za słabsze od mężczyzn. Mają gorsze posady, gorzej płatne. Trzeba odkryć w sobie swoją siłę, w swoim wnętrzu. Autorka przywołuje sytuacje ze swojego życia, gdy uczyła się odbijać piłeczkę rakietą tenisową. Wydawało jej się, że robi dobrze, jednak gdy trener pokazał jej inną metodę jej uderzenie stało się jeszcze silniejsze. Jest to aluzją do życia kobiety, aby szukać w swoim wnętrzu wewnętrznej siły. Jak ją znaleźć? Co autorka nazywa pałacem kobiety? Jak interpretować ,,potrzeby"?

Książka nadaje się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, którzy chcą zrozumieć płeć przeciwną, co podkreśla autorka. Dzieło napisane jest językiem zrozumiałym. Dobrym pomysłem jest podanie przykładów ćwiczeń do omawianego tematu i podsumowywanie każdego rozdziału na końcu. Książkę można czytać całościowo lub urywkami, co bardzo mi się podobało.

Moja ocena : 9/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu 


6 komentarzy: