Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 25 sierpnia 2012

,,Droga ku życiu - Medytacje dla Ciebie" Danuta Szmidt - recenzja

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 168
Półka: posiadam
Do kupienia: Merlin, Gandalf, Talizman
Na początku dowiadujemy się, dlaczego autorka napisała tą książkę. Powodem był sen, który jej się przyśnił. Kobieta wszystkie sny zapisuje i dokładnie analizuje, kilka z nich możemy spotkać w książce. Tematem książki jest nasze spojrzenie na rzeczywistość, na dwie drogi, którymi możemy podążać - wewnętrzną i zewnętrzną. Ważnym wątkiem w książce są pieniądze, pojawiają się one kilkakrotnie, stanowią ważną wartość dla ukazania pewnych idei. Ukazany jest też motyw pigułki czerwonej i niebieskiej z Matrixa. Którą pigułkę wybierze autorka? Którą my powinniśmy wybrać? Dlaczego temat śmierci jest tematem tabu? Co to znaczy przeznaczenie?

Książka zawiera w sobie motywy egzystencjalne, ale jest też po części książką psychologiczną. Ważnym tematem w książce jest Bóg i jego ingerencja w nasze życie. Książka jest napisana prostym językiem, czyta się ją szybko. Myślę, że nadaje się do ludzi w każdym wieku. Mi osobiście pomogła zrozumieć kilka spraw.

Moja ocena : 9/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz