poniedziałek, 27 sierpnia 2012

,,I wciąż ją kocham" Nicholas Sparks - recenzja

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2011
Format : Książka
Ilość stron: 352
Półka: posiadam
Do kupienia: Merlin, Gandalf , Matras

John Tyree od najmłodszych lat wychowywał się tylko z ojcem, gdyż matka odeszła od nich . Był bardzo zbuntowanym nastolatkiem, przesiadywał dużo w bardzo różnorodnych klubach, gdzie upijał się i biesiadował wraz z innymi rówieśnikami. Ojciec wszystko znosił bardzo cierpliwie. Jak się okazało był chory i musiał mieć ustalony porządek dnia. John postanwia wstąpić do wojska, aby ukształtować swój charakter. Wszystko jest w porządku, aż do czasu, gdy na urlopie poznaje Savannah Lynn Curtis. Ona ma 21 lat, on 23 . Ona pracuje charytatywnie, budując domy dla potrzebujących, on nie jest zajęty służbą wojskową. Czy jest możliwe, aby z tej znajomości było coś poważniejszego? Tak ! Jednak jak to bywa w takiej sytuacji pojawiają się różne przeszkody i trudności. Savannah wraca na uniwersytet, John jest zmuszony odbyć dalszą służbę wojskową . Niespodziewanie też ją przedłuża. Czy dziewczyna zaczeka na niego ? Przeczytajcie koniecznie !

Nie chcę być gołosowna. Czytałam na różnych blogach, jaki to Nicholas Sparks pisze doskonałe książki i w ogóle. Po przeczytaniu tekstu z okładki, stwierdziłam ,,Muszę ją mieć!" ;) Książka już od pierwszych stron zastraszająco wciąga. Jest to romans, jednak nie taki płytki z serii Harlequin, gdzie jeszcze czytelnik nie zacznie czytać, a już wie, że główni bohaterowie będą razem...  W ,,I wciąż ją kocham" fabuła jest do końca nieznana. Książka opowiada o prawdziwej miłości, gdzie jedna ze stron jest gotowa poświęcić swoje szczęście dla swojej drugiej połówki, przysłowiowego jabłka. Jest to jedna z lepszych książek, jakie do tej pory dane mi było przeczytać ;)

Moja ocena : 10/10

8 komentarzy:

 1. Oglądałam film i bardzo mi się podobał :) Muszę koniecznie przeczytać książkę, uwielbiam też "Pamiętnik" Sparksa

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja filmu nie widziałam ,ale niedługo może obejrzę :) A za książką się porozglądam !

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nigdy nie czytałam, żadnej książki Sparksa. Przymierzam się do tego już od dłuższego czasu. "I wciąż ją kocham" to jedna z powieści, z którymi koniecznie muszę się zapoznać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Boże, ile to ja razy chciałam obejrzeć ekranizację, a o książce... marzenia normalnie. Romantyczka ze mnie :D I jeszcze ten tytuł... :D

  OdpowiedzUsuń
 5. książkę połknęłam w 2 dni:) z serii lekka, łatwa i przyjemna:)

  OdpowiedzUsuń