Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 27 sierpnia 2012

,,I wciąż ją kocham" Nicholas Sparks - recenzja

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2011
Format : Książka
Ilość stron: 352
Półka: posiadam
Do kupienia: Merlin, Gandalf , Matras

John Tyree od najmłodszych lat wychowywał się tylko z ojcem, gdyż matka odeszła od nich . Był bardzo zbuntowanym nastolatkiem, przesiadywał dużo w bardzo różnorodnych klubach, gdzie upijał się i biesiadował wraz z innymi rówieśnikami. Ojciec wszystko znosił bardzo cierpliwie. Jak się okazało był chory i musiał mieć ustalony porządek dnia. John postanwia wstąpić do wojska, aby ukształtować swój charakter. Wszystko jest w porządku, aż do czasu, gdy na urlopie poznaje Savannah Lynn Curtis. Ona ma 21 lat, on 23 . Ona pracuje charytatywnie, budując domy dla potrzebujących, on nie jest zajęty służbą wojskową. Czy jest możliwe, aby z tej znajomości było coś poważniejszego? Tak ! Jednak jak to bywa w takiej sytuacji pojawiają się różne przeszkody i trudności. Savannah wraca na uniwersytet, John jest zmuszony odbyć dalszą służbę wojskową . Niespodziewanie też ją przedłuża. Czy dziewczyna zaczeka na niego ? Przeczytajcie koniecznie !

Nie chcę być gołosowna. Czytałam na różnych blogach, jaki to Nicholas Sparks pisze doskonałe książki i w ogóle. Po przeczytaniu tekstu z okładki, stwierdziłam ,,Muszę ją mieć!" ;) Książka już od pierwszych stron zastraszająco wciąga. Jest to romans, jednak nie taki płytki z serii Harlequin, gdzie jeszcze czytelnik nie zacznie czytać, a już wie, że główni bohaterowie będą razem...  W ,,I wciąż ją kocham" fabuła jest do końca nieznana. Książka opowiada o prawdziwej miłości, gdzie jedna ze stron jest gotowa poświęcić swoje szczęście dla swojej drugiej połówki, przysłowiowego jabłka. Jest to jedna z lepszych książek, jakie do tej pory dane mi było przeczytać ;)

Moja ocena : 10/10

8 komentarzy:

 1. Oglądałam film i bardzo mi się podobał :) Muszę koniecznie przeczytać książkę, uwielbiam też "Pamiętnik" Sparksa

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja filmu nie widziałam ,ale niedługo może obejrzę :) A za książką się porozglądam !

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nigdy nie czytałam, żadnej książki Sparksa. Przymierzam się do tego już od dłuższego czasu. "I wciąż ją kocham" to jedna z powieści, z którymi koniecznie muszę się zapoznać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Boże, ile to ja razy chciałam obejrzeć ekranizację, a o książce... marzenia normalnie. Romantyczka ze mnie :D I jeszcze ten tytuł... :D

  OdpowiedzUsuń
 5. książkę połknęłam w 2 dni:) z serii lekka, łatwa i przyjemna:)

  OdpowiedzUsuń