Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 18 sierpnia 2012

,,Między występkiem a miłością" Mary Balogh - recenzja

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2005
Format : Książka
Ilość stron: 288
Półka: posiadam
Do kupienia: Merlin, Gandalf

Judith podróżuje do majątku ciotki, gdzie ma być służącą w zamian za gościnę. Po drodze jej dyliżans wywraca się i czekają na pomoc. Niespodziewanie na koniu jedzie mężczyzna na koniu, który ratuje ją z opresji i zabiera do hotelu. Mają wezwać pomoc do reszty podróżujących. Oboje nie przyznają się do swoich prawdziwych nazwisk ani celu ich podróży. Spędzają ze sobą upojne dwie noce i dwa dni, przy nim Judith straciła dziewictwo. Mężczyzna zauważył, że jest bardzo biedna, więc zapłacił za ich wspólny pobyt. Podczas jego nieobecności dziewczyna niepostrzeżenie wymyka się z hotelu,w który m mieszkali i dala się do majątku ciotki. Tam została dobrze przyjęta tylko przez babcię, ciotka i kuzynka z wujem nie byli dla niej uprzejmi. Zwłaszcza ciotka nie mogła znieść jej urody, która przewyższała Julianne. Jakież jest zdziwienie dziewczyny, gdy w majątku ciotki pojawia się lord Rannulf, który okazuje się przyszłym narzeczonym jej kuzynki. Czy lord Rannulf ożeni się z rozsądku z Julianne? Czy mężczyzna uświadomi sobie, że kocha Judith i wbrew jej niskiej pozycji społecznej ożeni się z nią?

Książka jest romansem historycznym. Muszę przyznać, że nigdy nie przepadałam za tym gatunkiem, choć ta książka szczególnie zwróciła moją uwagę. Czyta się ją szybko, jest ciekawie napisana. Można domyślać się końca opowieści, choć nie od pierwszych stron książki :) Mi osobiście bardzo się ona podobała i mogę ją polecić czytelnikom w różnym wieku. Doskonale nadaje się na zimniejsze dni :)

Moja ocena : 9/10

Za egzemplarz książki dziękuję Ani z bloga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz