Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 15 sierpnia 2012

,,Od dziś za miesiąc" Emilie Rose - recenzja

Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 428
Półka: posiadam
Do kupienia: Merlin, Gandalf, Matras

Stacy, Madeline i Amelia są przyjaciółkami, które wybierają się na ślub swojej najlepszej przyjaciółki Candace. Każda z dziewczyn ma za sobą jakieś nieciekawe przeżycia miłosne, żadna z nich obecnie nie jest w żadnym związku z mężczyzną. Madeline i Amelia pracują w szpitalu, znają się od dawna, Stacy pracuje, jako księgowa. Znała się tylko z Candace, jednak z biegiem czasu zaprzyjaźniła się też z pozostałymi dziewczynami. Na wakacjach Stacy zakochuje się w potomku arystokratycznego rodu, Madeleine w księciu, a Amelia w kierowcy rajdowym. Losy dziewczyn toczą się niespodziewanie, czeka ich dużo niespodziankek. Wszystko dzieje się za sprawą Candace, która postanowiła przyjąć na siebie rolę swatki. Czy jej się to uda? Czy jej przyjaciółki odnajdą na wakacjach swoją miłość? Czy sprawdzą się w roli druhen panny młodej?

,,Od dziś za miesiąc" jest książką, która opowiada o miłości. Jest ona podzielona na 3 części, każda z nich opowiada o historii miłosnej jednej z druhen - Stacy, Madeleine i Amelii. Książka jest dość długa, napisana prostym językiem, zrozumiałym dla zwyczajnego czytelnika. Czytanie jej jest trochę męczące, historia każdej z dziewczyn jest bardzo rozbudowana i bardzo długo się rozwija. Jednak mimo tego mogę polecić ją osobom, które uwielbiają historie miłosne. Jest ona przeznaczona zarówno dla czytelniczek, jak i czytelników w każdym wieku :)

Moja ocena : 7/10


Za egzemplarz książki dziękuję Kasi z bloga
http://kacikzksiazka.blogspot.com


2 komentarze: