Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 22 sierpnia 2012

,,Powrót o domu" Danielle Steel - recenzja

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 256
Półka: posiadam
Do kupienia: Merlin, Gandalf, Matras

Gillian Forester otrzymala propozycję pracy w San FRancisco i bez wahania opuciła Nowy Jork ze swoją 5-letnią córeczką. Kobiet była dekoratorką i stylistką pań, które miały brać udział w produkcjach. Chris od razu zabrał się do pracy - bardzo zabiegał o względy Gillian, dlatego szybko postarał się, aby byli sami. Doszło między nimi do zbliżenia w starodawnej jaskini. Chris bardzo polubił małą Samanthę. Zaczęły się komplikacje - Joe też zaczął zabiegać o Gillian. Którego z nich wybierze? Czy Sam zaakceptuje partnera matki? Czy kobieta będzie chciała wiązać się z jakimś mężczyzną na dłużej po rozwodzie z mężem? Jak potoczą się jej dalsze losy?

Danielle Steel napisała wiele powieści, jest znaną na całym świecie autorką. Jej książki bardzo szybko się czyta, wciągają, chce je się przeczytać od początku do końca :) Tak było i tym razem. Książka jest dobrze napisana, nie ma niepotrzebnych przydługich opisów. Ja jestem jak najbardziej zadowolona!

Moja ocena : 8/10

6 komentarzy: