Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 20 września 2012

,,Bazgrołki dla gagatka" - rys. Alex Major - recenzja

Bardzo ucieszyłam się, gdy dowiedziałam się, że wydawnictwo Czuczu wyśle mi książeczkę ,,Bazgrołki dla Gagatka". Długo zastanawiałam się, co może się w niej znaleźć. Dziś przyszedł kurier, z zaciekawieniem otworzyłam przesyłkę i osłupiałam, jak otworzyłam książeczkę. Z wrażenia oczywiście :)


W książeczce znajduje się 236 zabaw kreatywnych, które widać na załączonym wyżej obrazku.  Pod każdym z nich znajduje się pytanie typu ,,Kto chce nakarmić Lolka brokułami?", czy ,, Pomóż Feliksowi dokończyć komiks" . Niewątpliwie takie zajęcie kształtuje dziecięcą wyobraźnię, uczy je rysować, może być to świetna zabawa rodzinna.

Ja jestem nią zachwycona i już nie mogę się doczekać, kiedy moje Dziecko będzie mogło ją wykorzystać. Rysunki są wykonane bardzo perfekcyjnie, jest dużo miejsca na inwencję twórczą samego zainteresowanego.

Przy okazji przeglądania książeczki Dziecko dowiaduje się wielu rzeczy z różnych dziedzin, uczy się poznawać coraz lepiej świat zewnętrzny. Poznaje zwierzątka, przedmioty codziennego użytku.

Ze swojej strony serdecznie polecam wszystkim Rodzicom. ,,Bazgrołki dla gagatka" to coś więcej, niż zwykła kolorowanka ze sklepu. Warto zainwestować w taką książeczkę, a nasze Dziecko na pewno będzie zachwycone.

,,Bazgrołki " mają wiele wersji - ,,Dla Pięknotek", ,,Dla ślicznotek" , ,,Dla urwisów" i ,,Dla Gagatka" . Tak więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Książeczka kosztuje 19,90 zł, więc myślę, że nie jest to zbyt wygórowana cena.

Link do kupna : KLIK

Moja ocena : 10/10

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu 
7 komentarzy:

  1. faktycznie świetna dla takiego dziecka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. fajnie sie zapowiada, tez pisalam do nich i zobaczymy moze sie uda :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Trzeba dokładnie przyznać, że kolorowanie to nie tylko idealna propozycja dla dzieci, ale również i dla rodziców. Jeśli chcecie zapewnić sobie jakąś fajną rozrywkę, to zerknijcie sobie tutaj - https://planetadziecka.pl/kolorowanki-dla-doroslych/ . Są tam dostępne całkiem fajne i jednocześnie ciekawe kolorowanki dla dorosłych. W wolnej chwili warto sprawdzić.

    OdpowiedzUsuń