Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 3 września 2012

,,Dlaczego Twoje dziecko choruje?" Dr Kelly Dorfman - recenzja


Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 416
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Talizman


Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że choroby naszych dzieci, ich bóle powodowane są często tym, co jedzą. Wielu rodziców,aby zadowolić pociechę daje mu tzw. śmieciowe jedzenie - chrupki, batoniki, chipsy. Maluch wtedy wie, że nie musi zjeść żadnego posiłku, bo w końcu rodzice zmiękną i podadzą mu to, na co ma akurat ochotę. Wiele dzieci ma tylko ulubione kilka produktów, które stale je. Musimy pamiętać, że gdy chcemy wprowadzić nowy składnik do diety dziecka nie możemy tego robić przymusowo, przez 10-14 dni podajemy dziecku codziennie po kęsie nowego jedzenia. Jednocześnie ,,testujemy" tylko jeden produkt, żeby w razie powikłań wiadome było od czego. Pierwszy składnik może wybrać Rodzic, następnie dajemy Dziecku dwa do wyboru i to ono wybiera, na które ma ochotę. Jeśli widzimy po kilku dniach, że maluch nie może się przekonać do jakiegoś składnika to powinniśmy zrezygnować i spróbować kolejnego. Najczęściej dzieci źle reagują na nabiał, cukier i gluten, więc jak coś dziecku dolega to możemy łatwo dojść, jaka jest tego przyczyna. 


Książkę przeczytałam z wielką przyjemnością. Do sięgnięcia po nią skłoniła mnie po części tematyka, ale raczej piękna okładka ;) Fajnie ukazany jest sposób,w jaki zachęcić dziecko do spożywania nowych produktów. Poradnik podzielony jest na rozdziały i części. W książce znajdują się też różne ciekawostki. Myślę, że ta pozycja powinna się znaleźć w biblioteczce każdego Rodzica ;)

Moja ocena : 10/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


2 komentarze:

  1. O jak tak wysoko oceniasz to chyba warto. Okładka rzeczywiście piękna ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mi się bardzo podobała, dowiedziałam się też wiele przydatnych rzeczy ;)

      Usuń