Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 3 września 2012

,,Generał w habicie" Stanisław Zasada - recenzja


Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2010
Format : Książka
Ilość stron: 212
Półka: z biblioteki
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Matras


Siostra Małgorzata Chmielewska mieszka wsród ubogich ludzi, bezdomnych, alkoholików, nie zraża się do nich. Czasami musi postępować, jak mężczyzna, gdyż tylko wtedy może coś zdziałać. Ma kilkoro adoptowanych dzieci, w tym jedno jest niepełnosprawne i będzie musiała się nim zajmować do końca życia. Niektórzy potrzegają to, jako naganny fakt. Założyła Wspólnotę w Zochocinie, gdzie został stworzony dom dla wszystkich potrzebujących. Ludzie mogą tam mieszkać. Siostrze bardzo zależało, aby miejsce znajdowało się na wsi, gdyż jest tam mniej pokus, a zarazem więcej potrzebujących. Pomagają też uczniom, których nie stać na naukę. Mogą dostać stypendium od sponsorów. Warunkiem jest tylko to, aby dobrze się uczyli. W jaki sposób pomagają ludziom zamieszkującym wieś? Jak pomagają im przeżyć?


Książka już od pierwszych chwil bardzo mi się spodobała i muszę przyznać, że przeczytałam ją z zapartym tchem. W naszych czasach mało jest już ludzi, którzy niosą bezinteresowną pomoc. Siostra Małgorzata Chmielewska na pewno pomogła wielu ludziom bezinteresownie i jest wzorem godnym naśladowania. Książka napisana jest językiem prostym, zrozumiałym. Myślę, że jest ona przeznaczona dla każdego z nas.

Moja ocena : 9,5/10


Książka do kupienia w :


4 komentarze: