Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 20 września 2012

,,Gryzmoły na dobry humor" - rys. Joanna Gołąb - recenzja

Razem z Bazgrołkami doszły do mnie ,,Gryzmoły na dobry humor" , gdzie przepiękne ilustracje wykonała Joanna Gołąb. Dziękuję firmie Czuczu za tą wspaniałą przesyłkę :) Ta książeczka zawiera w sobie dużo rysunków, w których jeden jest pokolorowany,a resztę musimy pokolorować tak samo na wzór pierwszego. Jest to bardzo fajna zabawa dla dziecka.

Rozwija ona wyobraźnię i ćwiczy dokładne odwzorowywanie u dziecka, gdyż każdy obrazem musi być kopią pierwszego. Przy okazji dziecko poznaje nowe kształty, kolory.

Książeczka jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 4-7 lat, więc już trochę starszych. Myślę, że będzie to dobra zabawa dl acałej rodziny na wolne popołudnie.

Cena to 29,90zł, więć myślę, że jest dość adekwatna do tego, co w niej się znajduje.

Są trzy typy Gryzmołków : do zabawy, na dobry humor, w wolnej chwili. Każdy z nas na pewno znajdzie najlepszy typ dla swojej pociechy :)

Link do kupna : KLIK  

Moja ocena : 10/10

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu 8 komentarzy:

 1. Książeczka jest dobrym pomysłem na dobrą zabawę! :)
  pozdrawiam ;)
  sarenkowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne te obrazki, sama bym pobazgrała:)

  OdpowiedzUsuń
 3. przydałaby mi się na zajęcia z dziećmi, muszę zajrzeć na ten link.

  OdpowiedzUsuń
 4. swietnego bloga prowadzisz:) obserwuje i zapraszam do siebie jak i rowniez do obserwowania jesli Ci sie spodoba:)

  OdpowiedzUsuń