Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 27 września 2012

,,Przyjaciele na zawsze" Danielle Steel - recenzja


Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 256
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlin, Matras


Danielle Steel napisała ponad 80 powieści, które zostały przetłumaczone na 28 języków i sprzedane w nakładzie ponad 800 milionów egzemplarzy. Wszystkie są bestsellerami, a ponad 20 zostało zekranizowanych.

Bohaterowie książki to początkująca modelka, gwiazda futbolu, obiecujący lekarz. Zawody ambitne, obiecujące. Przyjaźń połączyła ich w zerówce, do której uczęszczali. Piątka dzieci stała się od tamtej pory nierozłączna. Los był dla nich łaskawy, odnosili wiele sukcesów. Dorosłość jednak miała dla nich inne plany. Ich wejście w dorosły świat może się skończyć tragicznie dla nich wszystkich. Czy zainteresują się używkami - narkotykami, czy ulegną przemocy? Jakie będą losy przepięknej dziewczynki, Gabbie?


Książka opowiada nam o wchodzeniu młodych ludzi w dorosłość, w której czyha na nią wiele niebezpieczeństw - przemoc, używki, głupota. Jak poradzą z nią sobie nasi bohaterowie? Nie wszystko musi być idealne. Pamiętajmy, że życie pisze dla nas różne scenariusze.

Nie jest to moje pierwsze zetknięcie z twórczością tej pisarki, jednak uważam, że najgorsze. Już od pierwszych stron wiedziałam, że nie będzie to miła i przyjemna lektura. Dzieło jest dość obszerne, pierwsze strony jakoś nie zachęcają do kontynuowania lektury.

Książka napisana jest językiem zrozumiałym, czyta się ją w miarę dobrze pod względem stylistycznym. Fabuła jest nieprzewidywalna. Jest ona nieco inna od pozostałych książek, które czytałam.

Dzieło jest przeznaczone dla wielkich fanów tej autorki, może im się spodoba. Mnie osobiście nie zachwyciło.

Moja ocena : 7/10

Za egzemplarz książki dziękuję 2 komentarze: