Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 29 września 2012

,,Sekrety Los Angeles" Susan Crosby - recenzja


Wydawnictwo: Mira
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 448
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlin, Matras


Susan Crosny to słynna pisarka pisząca o miłości. Dzięki swoim umiejętnościom pisarskim zdobyła wiele nagród i wyróżnień oraz zajmuje wysokie miejsca we wszelkich rankingach bestsellerów w Stanach Zjednoczonych.


,,Sekrety Los Angeles" to zbiór trzech powieści - ,,Zadanie dla dwojga" , ,,Listy bez podpisu" i ,,Zmowa milczenia". Wszystkie opowiadają o trójce detektywów, którzy poznali się w wojsku i postanowili założyć firmę ARC Security& Investigations.

,,Zadanie dla dwojga" opowiada o zleceniu, jakie otrzymał jeden ze wspólników, Nate Caldwell. Do pomocy zatrudnił swoją sekretarkę, Lyndsey McCord, która później zdecydowała się zdobyć licencję detektywa. Mieli udowodnić niewierność małżeńską, sami udając parę. Szybko jednak gra przerodziła się w coś więcej. Czy ten związek ma sens?

Sam Remington pod wpływem ojca senator Dany Sterling zrezygnował z ukochanej. ,,Listy bez podpisu" to opowieść o ukochanych, którzy spotkali się po 15 latach od zdania matury. Wiele się zmieniło w ich życiu, dużo przeszli, jednak jedno pozostało niezmienne - nadal tak samo się kochali, ich miłość stała się dojrzalsza. Jednak żadne z nich nie wiedziało, co właściwie stało się na balu. Czy mimo odkrycia prawdy stworzą udany związek? Czy Dana zrezygnuje z kariery dla ukochanego? Kim okaże się tajemniczy szantażysta?

,,Zmowa milczenia" opowiadała natomiast o zagmatwanych relacjach między rodzicami Arianny Alvarado i Joego Vicente. Ojciec kobiety zginął w niewyjaśnionych okolicznościach na służbie. Bohaterka po 25 latach postanowiła odkryć prawdę. W prywatnym śledztwie miał jej pomóc komisarz śledczy do spraw zabójstw, Joe. Czy jednak warto wygrzebywać stare sprawy? Co z tego wyniknęło?

Okazuje się, że opowiadania były wstępnie wydawane oddzielnie, jednak połączono je w jedną całość. Uważam to za bardzo fajny pomysł, gdyż bohaterowie są wspólni dla całości fabuły, sprawy również wiążą się z biurem detektywistycznym w Los Angeles.

,,Sekrety Los Angeles" to powieść z wątkiem kryminalnym, jak i miłosnym. Każdej części towarzyszyła jakaś zagadka do rozwiązania, podczas której główni bohaterowie odnajdywali swoje szczęście w związkach. Nawet najbardziej zagorzali dawali się ustrzelić strzale Amora.

Gdy czytałam książkę przypomniało mi się dzieło również wydane w serii ,,Opowieści z pasją". Mowa o ,,Od dziś za miesiąc" Emily Rose. Tamte opowieści opowiadały o losach 3 druhen panny młodej. Uważam jednak, że Susan Crosby stworzyła coś o wiele lepszego.

Utwór jest napisany tak prostym językiem, a zarazem romantycznym, miejscami wieje grozą, że nie można się od niego oderwać.  Czyta się z zapartym tchem losy trzech detektywów. Można czytać go oddzielnie, częściowo lub w całości.

,,Sekrety Los Angeles" to lekka powieść na leniwe wieczory, skierowana do każdego, kto chce się przenieść w marzeniach do wielkiego świata, gdzie nie żądzą pieniądze, lecz magia miłości ! Czytałam wiele pozytywnych opinii o tej pozycji i nie zawiodłam się.

Moja ocena : 10/10

Za egzemplarz książki dziękuję 1 komentarz: