Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 1 września 2012

,,Uzdrawiająca siła śmiechu" Hofner Eleonore, Schachtner Hans-Ulrich - recenzja


Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 292
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Talizman


Terapie zazwyczaj przwywołują nasze wspomnienia z przeszłości. Terapeuta jest skoncentrowany na tym, co już wydarzyło się w naszym życiu,a nie na tym, co ma się dopiero wydarzyć. Jest to znaczny błąd, gdyż rozpamiętywanie przeszłości niewielu z nas pomaga, tylko niektórzy potrzebują takiej formy terapii. Dlatego warto patrzeć w przyszłość. Istnieją wśród nas też osoby, które chcą mówić tylko o sobie i o swoim życiu. Na pewno mamy do czynienia z takimi ludźmi w codziennym życiu. Często uczestnicy terapii chcą też dobywać stosunki seksualne ze swoimi terapeutami...Czy jest to wskazane? Jak radzić sobie z ludźmi mówiącymi tylko o sobie? Gdzie w tym wszystkim jest miejsce na śmiech i radość? Czy ma on pozytywne zastosowanie?

Przyznam szczerze, że do przeczytania tej książki zainspirował mnie sam tytuł, jak i okładka. Jak wiadomo siła wzroku odgrywa też tutaj ważną rolę :) Poradnik jest napisany w sposób zrozumiały dla wszystkich, jest podzielony na rozdziały i podrozdziały , co jest też dużym ułatwieniem , bo nie musimy czytać całej książki na raz. Myślę, że jest przeznaczona dla każdego z nas: od nastolatków do ludzi starszych, gdyż każdemu z nas przyda się uzdrawiająca siła uśmiechu :)

Moja ocena : 9/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


4 komentarze: