Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 13 września 2012

,,Wielka Księga Przepisów" Agnieszka Górska - recenzja

Wydawnictwo: Demart
Data wydania: 2011
Format : Książka
Ilość stron: 232
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlin


Agnieszka Górska jest autorką serii ,,Dzieci gotują", do której zaliczają się ,,Dzieci gotują"  , ,,Dzieci gotują.Pikniki" , ,,Dzieci gotują. Kuchnie świata" oraz ,,Wielka księga przepisów" . Jak można się domyślić są one przeznaczone do tego, aby mali ludzie mogli gotować ;) Każda książka zawiera w sobie wyjątkowe dania. Widać, że autorka ma kontakt z dziećmi, gdyż teksty Kuchcika i Marianny są naturalne, jakby wypływały z wnętrza Pani Agnieszki, w żadnym wypadku nie są sztuczne.


W ,,Wielkiej księdze przepisów" są zebrane przepisy z innych książek z serii ,,Dzieci gotują", jednak są rozszerzone o nowe dania . Znajdują się też kwestie estetyczne, czyli pokazane jest, jak ładnie udekorować stół, gdy spodziewamy się gości. Są też strony, na które możemy wpisać swoje własne przepisy na ulubione dania. Jest zaznaczone, co należy do powinności gościa, a za co odpowiedzialny jest gospodarz.

W tej książce nie ma już tyle opowiastek z udziałem Kuchcika i Marianny. Znajduje się ich tylko kilka na końcu.

Przepisy są wytłumaczone w bardzo przystępny sposób. Miałam okazję wykonać już z serii ,,Dzieci gotują. Kuchnie świata" naleśniki, ciasto wyszło wyborne. Przyrządziłam też owocowe szaszłyki, czy ciasteczka kokosowe.

Dania są proste w wykonaniu, przez co mogą je wykonywać dzieci już od najmłodszych lat, co zresztą zapewne było założeniem Pani Agnieszki Górskiej.

Moja ocena : 10/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu 


4 komentarze: