Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 26 października 2012

,,Liczby życia" Violetta Kuklińska-Woźny - recenzja

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2010
Format : Książka
Ilość stron: 356
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Talizman
Violetta Kuklińska-Woźny to wybitny mumerolog z wieloletnim doświadczeniem. Kobieta to także autorka bestsellerowych publikacji z tej dziedziny.

Każdemu z nas przypisana jest liczba związana z naszym dniem urodzenia, miesiącem, rokiem. Człowiek posiada także swoją cyfrę, ja mam 3. Wszystko jest bardzo szczegółowo opisane, mi większość informacji zgadzała się z moim charakterem. A jak by to było u Was?

Poradnik jest napisany językiem zrozumiałym, wszystko jest bardzo dokładnie opisane. Bardzo szybko idzie odnaleźć interesujące nas informacje.

Każdy z nas znajdzie na pewno coś dla siebie. Dzięki tej pozycji możemy dowiedzieć się nowych informacji o sobie i skonfrontować informacje z rzeczywistością.

Naszą liczbę możemy obliczyć poprzez zsumowanie wszystkich, aby pozostała jednocyfrowa. Na przykład, jeśli urodziłam się w 1992 roku liczymy tak : 1+9+9+2=21=2+1=3.

,,Liczby życia" polecam szczególnie tym, którzy interesują się tym tematem i pragną dowiedzieć się czegoś nowego w tej dziedzinie.

Moja ocena : 7/10


Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


2 komentarze: