Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 19 października 2012

,,Piękna przyjaźń" David Weber - recenzja

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 328
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Matras


David Weber uznawany jest powszechnie za klasyka militarnej SF, jest równocześnie wszechstronnym twórcą fantastyki naukowej oraz fantasy.13 tytułów jego autorstwa znalazło się na liście bestsellerów New York Timesa.


Stephanie Harrington po przeprowadzce do nowego miasta czuła się bardzo samotna. Nie miała wielu znajomych, gdyż wszystkich przewyższała swoją inteligencją. Nie mogła także wychodzić z domu, gdyż ojciec jej tego zabronił. Matka nie podważała jego zdania. Dziewczyna była gimnazjalistką, która bardzo odczuła stratę przyjaciół. Przeprowadzka do nowego miasta była dla niej męcząca. Przez cały czas był tam śnieg i błoto. Stephanie nie była zwykłą dziewczyną, była inna, niż inne dzieci. Nikt na szczęście o tym nie wiedział, gdyż mogłoby się to skończyć dla niej tragicznie...

Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością tego autora, lecz mam nadzieję, że nieostatnie. Książka ma w sobie to coś, co sprawia, że za wszelką cenę chcemy ją przeczytać do końca tu i teraz.

Język jest zrozumiały, prosty w przekazie. Dzieło czyta się bardzo szybko, jest wciągające. ,,Piękna przyjaźń" to książka, która ukazuje nam, że warto bronić własnego zdania, ale także, że małoletnie osoby nie są do końca odbierane poważnie przez starsze pokolenia.

,,Piękną przyjaźń" polecam wszystkim miłośnikom fantastyki i gatunku science fiction. Zapewne każdy z nas znajdzie w niej coś dla siebie. Będzie to miła rozrywka na długie jesienne wieczory. Przy tej książce będziemy mogli zapomnieć o wszystkich problemach i się zrelaksować. Mi się to udało.

Moja ocena : 7,5/10


Za egzemplarz książki dziękuję 1 komentarz:

  1. A jeśli chodzi o bardziej aktywne rozrywki, to co polecacie? Ten kierunek - http://www.ikimasa.pl/a/uuoh,niezapomniana-meska-impreza-na-strzelnicy ? A może inne? Gdzie warto uderzać?

    OdpowiedzUsuń