Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 28 października 2012

,, Smak hiszpańskich pomarańczy" Kim Lawrence, Kathryn Ross, Chantelle Shaw - recenzja

,, Topas, chłodna sangria, hiszpańskie pomarańcze. Spróbuj, jak smakują w Andaluzji, Barcelonie i Madrycie... " Tekst z okładki

Do twórczości Kim Lawrence zachęcił mąż. W wolnych chwilach, opiekując się dzieckiem zaczęła tworzyć romanse. Dziś jest uwielbiana przez czytelników na całym świecie ! Chantelle Shaw natomiast od najmłodszych lat zaczytywała się w romansach, stworzyła nawet kilka dzieł, jednak wszystkie wydawnictwa je odrzucały. Porzuciła pisarstwo, zajęła się dziećmi, jednak po 20 latach wróciła do marzeń i tak to się potoczyło...

,,Wakacje w Andaluzji" to przepiękna historia o losach Lily, która chcąc zapomnieć o zdradzie męża wybiera się na wakacje do południowej Hiszpanii. Niespodziewanie spotyka tam Santiaga, który uznaje, że jest wdową. Wdają się w romans, w wyniku którego kobieta zachodzi w ciążę. Niestety, po pół roku okazuje się, że dziecko jest martwe. Lily chce wymazać te chwile z pamięci. Tym bardziej jest zdumiona i przerażona zarazem, gdy przyjacielem narzeczonego jej najlepszej koleżanki okazuje się jej ukochany. Czy Santiago dowie się, że był ojcem? Czy namówi Lily, aby spróbowali jeszcze raz?

,, Wino, słońce, Barcelona" to opowieść o Carrie, która wychowywana była w rodzinie, gdzie jedyne oparcie mogła mieć w swoim przyrodnim bracie. Tym większy ból odczuwawała po jego niespodziewanej stracie. Postanawia się jednak nie załamywać i zaopiekować się jego osieroconą córeczką, Molly. Opiekując się dzieckiem nie rezygnuje z pracy w agencji reklamowej. Podczas powrotu z jednej z podróży służbowych spotyka przystojnego mężczyznę, któremu opowiada o kampanii win Santos. Niespodziewanie okazuje się, że nieznajomy Maks jest właścicielem winnicy. Carrie, chcąc zyskać prawo do adopcji do dziewczynki, naciąga prawdę o ich znajomości. Czy Santos podejmie grę? Czy intryga odniesie pożądane skutki?

,,Tylko w Madrycie" to poruszająca opowieść o Grace Beresford, która po zdefraudowaniu 3 milionów funtów przez jej ojca postanawia prosić Javiera Herrera o wycofanie aktu oskarżenia. Jest gotowa zrobić wszystko, aby uchronić schorowanego ojca przed więzieniem. Jednocześnie okazuje się, że Herrer musi w ciągu 2 miesięcy znaleźć żonę, w przeciwnym wypadku straci prawo do objęcia rodzinnej firmy, o której zawsze marzył. Czy Grace zgodzi się na taki układ? Co z tego wyniknie?

,,Smak hiszpańskich pomarańczy" to kolejna już książka wydana w serii ,,Opowieści z pasją" przez wydawnictwo Mira Harlequin. Do tej pory miałam okazję czytać ,,Od dziś za miesiąc" i ,,Sekrety Los Angeles". Uważam, że połączenie trzech powieści związanych ze sobą tematycznie to fajny chwyt. Każdy znajdzie coś dla siebie.


Akcja wszystkich tych powieści tym razem toczy się w Hiszpanii, jak nietrudno się domyślić. Mi podobały się wszystkie opowiadania. Każde ma w sobie coś nadzwyczajnego i jedynego w swoim rodzaju... Kłamstwo, aby zachować przy sobie ukochaną bratanicę , niewinne kłamstewko o swoim stanie cywilnym, by spędzić cudowne chwile z nieziemskim mężczyzną, czy też tragedia bohatera, niekochającego w dzieciństwie. To tylko nieliczne przykłady tego, co odnajdziemy w utworze.

Z czystym sumieniem mogę polecić tą pozycję każdemu, kto lubi romanse, ale też przepiękne opisy Hiszpanii. Powieść nadaje się dla nastolatek, ale też dla czytelniczek w starszym wieku. Doskonale nadaje się na wieczory, gdy mamy chandrę.

Moja ocena : 8/10
Za egzemplarz książki dziękuję 6 komentarzy:

  1. Nie wiem czy ta historia jest tak do końca w moim guście, ale hasło "Hiszpania" sprawia, że mam ochotę spróbować.

    OdpowiedzUsuń
  2. ja uwielbiam książki/filmy z włoskim klimatem ale Hiszpania i romans brzmi bardzo dobrze ;D

    OdpowiedzUsuń