Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 30 października 2012

,, W blasku słońca" Diana Palmer - recenzja

Wydawnictwo: Mira
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 352
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Matras

Diana Palmer, a właściwie Susan Spaeth Kyle napisała pierwszą powieść w 1979 roku. Wcześniej przez szesnaście lat pracowała jako dziennikarka w dziennikach i tygodnikach. Wydała ponad dziewięćdziesiąt książek, które przetłumaczono na wiele języków.

,,Pod niebem Arizony" to opowieść o Jennifer Marist i Philipie Hunterze, pracownikach firmy Ritter Oil Corporation. Od samego początku zapałali do siebie pożądaniem, jednak żadne z nich nie chciało angażować się w ten związek, dlatego cały czas odnosili się do siebie wrogo. Pewnego dnia ich szef, Eugenne Ritter postanowił wysłać najlepszą geolożkę na pustynie w celu odkrycia nowych złóż cennego pierwiastka wzmacniającego metale. Okazuje się, że bohaterowie muszą spędzić ze sobą tydzień na pustyni, z dala od cywilizacji, w dodatku w jednym namiocie. Czy żądza weźmie górę nad rozumem? Czy mimo różnego pochodzenia kulturowego ten związek ma szanse?

,,Skrywane marzenia" to przywołanie losów Jordany Clayburn, która w wieku 17 lat straciła ukochanych rodziców. Jej dalszy byt był możliwy tylko dzięki Aleksandrowi Tyrellowi Cobbowi i jego siostrze Margie. Dziewczyna od najmłodszych lat podkochiwała się w 8 lat starszym bracie przyjaciółki. On jednak nie zwracał na nią uwagi. Co więcej, podczas jednego z przyjęć zaczęli się namiętnie całować i o mało co nie wylądowali razem w łóżku. Następnie Jordie usłyszała rozmowę rodzeństwa, w której mężczyzna wypominał siostrze pochodzenie kobiety. Clayburn niechcący to usłyszała, w dodatku była zazdrosna o nową ,,narzeczoną" ukochanego. Postanawia wyjechać, jednak niespodziewanie do jej firmy przychodzi Aleksander i prosi o pomoc w rozpracowaniu szajki. Czy Jordie zgodzi się mu pomóc? Czy ich niechęć zamieni się w miłość?

Powieść ,, W blasku słońca" łączy motyw agencji, w której pracują wszyscy bohaterowie. W każdej opowieści są inni, jednak przeplatają się niektóre osobowości. Maja też wspólny wątek - bohaterowie są w sobie zakochani od samego początku, jednak żywią do siebie niechęć, żeby ich uczucia się nie wydały.

Książka jest napisana językiem prostym, zrozumiałym dla przeciętnego czytelnika. Czyta się ją szybko i przyjemnie. Ja spędziłam z nią udane popołudnie i nie żałuję. Polecam gorąco wszystkim, którzy lubią nieco romansu, nieco wątku kryminalnego. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Moja ocena : 8/10

Za egzemplarz książki dziękuję 6 komentarzy: