Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 24 listopada 2012

,, Agresja elektroniczna i cyberbulling jako nowe ryzykowne zachowania młodzieży" Jacek Pyżalski - recenzja

Wydawnictwo: Impuls Oficyna
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 318
Półka: posiadam
Do kupienia: Impuls


Jacek Pyżalaski to wykładowca na Uniwersytecie Łódzkim. Poruszył problem agresji elektronicznej, co udało mu się zrealizować z powodzeniem.

Agresja elektroniczna, cóż to takiego? Istnieje coś takiego, jak nowe media. O co dokładnie w tym chodzi? Najpierw musimy zdefiniować pojęcie mediów. Gdy już to zrobimy należy określić, co oznacza termin nowe media. Nie jest to do końca jednoznaczne, gdyż istnieje wiele teorii na temat nowości. Różni ludzie sądzą inaczej, jednak są to lata 70-80. XX wieku. Nasze pokolenie jest pokoleniem Internetu, a co za tym idzie jesteśmy skazani na agresję elektroniczną. Co to oznacza? Czy można się przed tym jakoś uchronić? Jak temu zapobiegać?

Książka opowiada o agresji elektronicznej. Do tej pory nie spotkałam się jeszcze z pozycją o tej tematyce, więc tym bardziej z wielkim zainteresowaniem do niej zajrzałam. Szczerze muszę przyznać, że nie urzekła mnie od pierwszych stron. Z czasem stawała się trochę ciekawsza, jednak nie jest to dzieło nad którym będę długo rozpamiętywać.

Język jest raczej prosty, zrozumiały, jednak książkę nie czyta się w jakoś specjalnie szybkim tempie. Jest wyjaśnionych dużo pojęć, są też przywołane cytaty. To wszystko urozmaica treść książki.

Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością tego autora, lecz nie jestem pewna, czy gdybym odnalazła jakieś jego kolejne pozycje byłabym nimi jakoś szczególnie zainteresowana. Nie sądzę.

,,Agresja elektroniczna i cyberbulling jako nowe ryzykowne zachowania młodzieży" to książka, którą czytało mi się bez żadnej przyjemności i chęci poznania dalszych stron. Szczerze mówiąc nie wiem, komu miałabym ją polecić... Zdecydujcie sami !

Moja ocena : 5/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


4 komentarze: