Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 21 listopada 2012

,,Anatomia niepokoju" Bruce Chatwin - recenzja

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 220
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Matras

Bruce Chatwin to angielski pisarz i podróżnik. Początkowo pracował jako ekspert od impresjonizmu w Sotheby's w Londynie. Potem zainteresował się archeologią. Odbył podróże do Chin, Patagonii, Beninu, Australii. Był biseksualistą, zmarł na AIDS.

Bohater nie znał dokładnego pochodzenia swojego imienia i nazwiska. Istaniały różne hipotezy, jednak żadna z nich nie była sprawdzona. Gdy miał 2 lata mieszkał z matką i babcią nad morzem. Następnie po wojnie nie mieli gdzie mieszkać, więc jeździli po rodzinie. Ojciec pływał na morzu. Obawiano się, czy chłopiec nie zachorował na gruźlicę. Następnie był chory na odrę. Ich dom spłonął, gdy był małym chłopcem...

Książka to pisama wybrane autora w latach 1969-1989. Dzieło jest bardzo ciekawie napisana, czyta się je dość szybko, z dużym zainteresowaniem. Nie mogłam doczekać się, aż odkryję dalsze losy bohaterów. Język zrozumiały, czytelny dla przeciętnego czytelnika.

Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością tego autora, jednak nie wiem, czy napisał też inne pozycje. Ggy tylko na jakąś trafię chętnie po nią sięgnę.

Powieść nie jest zbyt gruba, ma tylko nieco ponad 200 stron. Mi się bardzo podobała, bardzo lubię książki o tej tematyce. Bardzo miło spędziłam przy niej te kilka godzin. Gdy tylko będę miała okazję z chęcią do niej wrócę.

Moja ocena : 7/10

Za egzemplarz książki dziękuję 2 komentarze: